Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie wnętrza awaria


Gość kac78

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z przednią lampką ,po otwarciu drzwi ciemności egipskie , tylna i w bagażniku działa poprawnie , koszt nowej w ASO to 590 , dlatego wolę się zapytać czy ktoś już przerabiał  w/w problem , dodam tylko że manulanie można ją włączyć nie działa tylko tryb auto po otwarciu drzwi .

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał że tylna i środek przy otwartych drzwiach się zapala a przód tylko nie więc to raczej nie czujka, prędzej bym przejrzał kable w okolicach lampki czy dochodzi w ogole jakis prąd po otwarciu drzwi, albo czy styki w samej lampce nie są gdzieś zaśniedziałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po otworzeniu pozostałe lampki zaświecają się to czujnik w drzwiach nie ma nic do rzeczy. Może przełącznik w lampce nie styka? Zdemontuj całość wraz z schowkiem na okulary i zobacz co się dzieje z wtyczką. Przyda się też multimetr aby zmierzyć czy jest napięcie na kablach przedniej lampki1af3ddef34214.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia tego przełacznika pomiędzy lampkami, w zalezności od tego w jakiej jest pozycji lampki różnie się zachwują, no i na koniec a może raczej na początek :) (nie wiem jak dobrze znasz swojego potworka :)) ale kazdy z tych - nazwijmy to "kloszy które swiecą" mozna niezależnie wcisnąć do gory i wyłaczyć lampkę - wiem coś na ten temat bo dzieciak właśnie tak mi skasował oswietlenie i troche zgłupiałem na poczatku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...