Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] Nissan Sunny Sterownik Silnika


wicio_94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem Nissana Sunny wersja Sedan , z rocznika 93. Posiadam Silnik GA14DS , jest on na gaźniku. Moje pytanie brzmi, gdzie i czy w ogóle jest sterownik silnika. Chodzi mi o to żeby ktoś mi napisał gdzie jest, jak wygląda ?? Przeszukałem już wiele strona ale nigdzie nie mogłem znaleść dokładnego opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to nad schowkiem ? Czy z boku, z nawiewami, od strony kierowcy szukałe i nic nie bylo. Jak zdejmuje schowek, to widze głównie silnik od dmuchawy. Niektorzy mowia ze ma byc pomiedzy nogami pasazera a kierowcy. Rozebralem wczoraj prawie całą tapicerkę z przodu i nigdzie tego sterownika nie znalazłem. Może jeszcze jakies propozycję, może już ktos demontował i wie na 100% gdzie się znajduje w moim nissanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być za konsolą z regulacją nawiewu przy podłodze. Włóż głowę pod kierownice i zobacz pod plastiki za pedałem gazu. O ile go masz. Muszę zerknąć w serwisówkę ale dopiero jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Jak byś mógł, to napisz gdzie dokładnie, jutro będę szukał. Z góry dzięki. A tą serwisówkę masz w wersji elektronicznej ?


Witam. Szukałem w tych miejscach gdzie proponowaliście ale niestety nic nie znalazłem. Może jakaś wskazówka jeszcze, albo i zdjęcie jak on wgl wygląda. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...