Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przebieg, a rozrząd


mati113

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem dziś rozrząd w moim Nissanie Micra K11. 2001r.  Mój silnik, to 1527,00cm 3. Jest to diesel, więc rozrząd na lince, a nie na łańcuchu. Co ile powinienem wymieniać taki rozrząd tak, aby nic się nie działo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80kkm w internetowych skrótach , oznacza 80000km przebiegu.Myślałem że znasz ten skrót.Oryginalnie pierwsza wymiana powinna być po90kkm ,a następne co 60kkm czyli co 60000km , a nie co 80kkm .sorry za pomyłkę .

Poczytaj tu

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:d71IinjFujkJ:forum.nissanklub.pl/index.php/topic/49338-k11-wymiana-plynu-chlodzacego-micra-15-diesel/+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80kkm w internetowych skrótach , oznacza 80000km przebiegu.Myślałem że znasz ten skrót.Oryginalnie pierwsza wymiana powinna być po90kkm ,a następne co 60kkm czyli co 60000km , a nie co 80kkm .sorry za pomyłkę .

Poczytaj tu

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:d71IinjFujkJ:forum.nissanklub.pl/index.php/topic/49338-k11-wymiana-plynu-chlodzacego-micra-15-diesel/+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

 

W sumie mogłeś się domyślić co k oznacza - tysiączek. Ale jak to Ja pomyślałem, że literówka. Czyli kolejna wymiana u mnie rozrządu za 60.000km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dziś rozrząd w moim Nissanie Micra K11. 2001r.  Mój silnik, to 1527,00cm 3. Jest to diesel, więc rozrząd na lince, a nie na łańcuchu. Co ile powinienem wymieniać taki rozrząd tak, aby nic się nie działo?

A to ciekawe, pierwsze słyszę, żeby rozrząd był na lince... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, pierwsze słyszę, żeby rozrząd był na lince... :devil:

 

Chodzi o to, że nie łańcuch, bo z tego co pisali użytkownicy, to łańcuch ma Nissan benzynowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u Ciebie wymieniali pasek a nie LINKE. Nie ma rozrządów na linke w żadnym samochodzie. Wiem i domyślam się, że było to u Ciebie przejęzyczenie lub "uciekło" Ci słowo. 

Jeszcze jedna rzecz........uzupełnij profil zgodnie z zaleceniami. Nikt nie bedzie szukał Cię po forum aby ustalić jaki masz samochód, silnik, rocznik itd,itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...