Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak zabezpieczyć?


mati113

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od spodu samochodu robi mi się małe ognisko korozji. Chciałbym już teraz podnieść samochód na lewarku i jakoś to zabezpieczyć, żeby się bardziej nie rozwinęło. Co kupić i jak zabezpieczyć takie ognisko? Chyba nie tak jak w przypadku blachy, że papier ścierny, podkład i lakier :D Polećcie mi jakiś produkt/preparat, który dobrze to zabezpieczy.





UZUPEŁNIJ PROFIL O INFORMACJE JAKI SAMOCHÓD POSIADASZ I JAKI SILNIK!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1to uzupełnij profil!

Polecam produkty firmy NOVOL,wejdź sobie na strone firmy i poczytaj! Dobierz sobie produkty, w pdf masz instrukcje zastosowania oraz sposobu wykonania czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1to uzupełnij profil!

Polecam produkty firmy NOVOL,wejdź sobie na strone firmy i poczytaj! Dobierz sobie produkty, w pdf masz instrukcje zastosowania oraz sposobu wykonania czynności.

 

Nie tyle chciałbym znać firmę co konkretny produkt. Nigdy nie miałem takiej sytuacji, więc nie wiem jak i czym to zabezpieczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro firma to i produkt! ;-). A na stronie firmy znajdziesz co trzeba, tylko czytać sie nie chce co?

Idz do sklepu i kup podkład reaktywny firmy Novol,lakier-spray i jakiś środek bitumiczny. Oczyść,zagruntuj,pomaluj,zabezpiecz. Po zawodach. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro firma to i produkt! ;-). A na stronie firmy znajdziesz co trzeba, tylko czytać sie nie chce co?

Idz do sklepu i kup podkład reaktywny firmy Novol,lakier-spray i jakiś środek bitumiczny. Oczyść,zagruntuj,pomaluj,zabezpiecz. Po zawodach. ;-)

 

To nie chodzi o to, że czytać się nie chce ;) Spoglądałem ale firma ma różne preparaty. Czyli te ognisko korozji zabezpieczyć tym podkładek Novol później pomalować spayem i na końcu środkiem bitumicznym, tak? Nic tam nie drapać żadnym papierem ściernym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to, że czytać się nie chce ;) Spoglądałem ale firma ma różne preparaty. Czyli te ognisko korozji zabezpieczyć tym podkładek Novol później pomalować spayem i na końcu środkiem bitumicznym, tak? Nic tam nie drapać żadnym papierem ściernym.

Przecież napisał: " Oczyść,zagruntuj,pomaluj,zabezpiecz. Po zawodach. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...