Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Gdzie znajduje się wyłącznik wstrząsowy / uderzeniowy?


Micron_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanko jak w temacie gdzie w micronku znajduje się wylącznik wstrząsowy? pod maską patrzyłem, ale nic nie dojrzałem.

 

szykuje autko na wrak race i musze go wywalić. :P

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierałem Micrusie latem i jedynie wewnątrz co może przypominać ten wyłącznik, to jest pod kanapą. Zaznaczyłem Ci na fotce  

Pytanko prywatne - może czegoś będziesz się całkowicie pozbywał, wyrzucał?  może coś by mi się przydało, może byśmy się dogadali???

Jak coś, to zapraszam na PW lub 600-658-233.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dziwne miejsce jak na ten wyłącznik... szperalem troche w internecie i gdzieś wyczytałem, że w tych micrach go w ogóle nie ma, ale to chyba niemożliwe... :rolleyes2:

 

co do rozbiórki to jakoś po świętach będe miał do sprzedania prawie całe wnętrze tj. wykładzina podłogowa, podsufitka, tylna kanapa, boczki drzwiowe itd. właściwie wszystko poza kierownica, przednimi fotelami, przednimi pasami i zegarami.

później, po wyścigu (8 luty) jeżeli micra bedzie w złym stanie i pójdzie na złom to wszystko co przetrwa będzie na sprzedaż na pewno tylna klapa, światla, tylne boczne szyby  bo to wyciągne tuz przed ściganiem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dać fotke kanap-foteli oraz boczków? Może masz ciekawszy wzór? To jest 2 czy 4 drzwiowa? Masz na klapie całą i w dobrym stanie blende? Który to rocznik?

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 drzwiowa, 1996r

 

blenda czyli ten plastik nad rejestracją gdzie jest podświetlenie tablicy? jest naderwana, lekko sie rusza, nie wiem czy jakis zaczep jest urwany czy cos innego. poza tym wygląda ok.

 

mam kilka fotek, a wieczorem mogę Ci przesłać dokładniejsze :)

 

2nbcyus.jpg

 

15x70o9.jpg

 

9q9ue8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę kierownicę... :)


Daj jeszcze ze dwie fotki kierownicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, kierownica mi będzie raczej potrzebna, więc na razie Ci jej nie sprzedam :P

 

 

wczoraj wnętrze zostało rozebrane. została tylko kierownica, zegary, pedały, deska (ale nie cała), przednie fotele i pasy. reszta jest do sprzedania także gdyby ktos chciał tylną kanape, jakis plastik czy coś innego to pisać na PW. :)

 

 

co ciekawe te wszystkie elementy sporo ważyły, tył poszedł do góry o jakies 2-3 cm, przednie zawieszenie podnieśliśmy o 3,5 cm, sądziłem, że tył będzie "siedział", a tu mila niespodzianka. :P

 

 

tylko co z tym czujnikiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak się nie będzie później nadawało, to ja chcę tą kierownicę. No to dasz te fotki??? w sumie są ładniejsze te 4-ramienne, ale one już z poduszką i chyba nie ma jak tego założyć bez airbag'a. Chyba że da się sam dekielek nałożyć a ja niedoinformowany jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wnętrze zostało rozebrane. została tylko kierownica, zegary, pedały, deska (ale nie cała), przednie fotele i pasy. reszta jest do sprzedania także gdyby ktos chciał tylną kanape, jakis plastik czy coś innego to pisać na PW. :)

 

Micron, patrzyłeś na te blendę?

Co masz na myśli pisząc - deska nie cała?

Jak wygląda obudowa tunelu i osłona lewarka - chodzi o plastiki /jaki kolor, może jeszcze fotki?/ czy w obudowie tunelu masz z tyłu kompletną popielniczkę czy tylko otwór ? /z tyłu tam gdzie klapka/

Odpowiedź może być na PW  -  a czy Twoje PW działa? czy czytałeś wogóle moją wiadomość? :(

 

Swego czasu rozbierałem Micre do gołej blachy /nie wiem czy Ty już/ też, ale w tym dziale http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/90928-k11-wyciszenie-micry/ masz link do mojej całej galeri z jej rozebrania. Może gdzieś Ci jakiś inny wyłącznik "wpadnie w oko".

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...