Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dobór pasków klinowych


sebol_l123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Byłem wczoraj w sklepie kupić paski klinowe do X-Traila 2.2 dci 2004r (produkcja prawdopodobnie koniec 2003). W sklepie dobrali mi po roczniku i okazało się ze dostałem paski zębate, a ja mam teraz zwykłe klinowe. Według sprzedawcy ten powinien pasować. Więc mam pytanie czy w X-trailu były montowane różne paski? A dodam, że jak poszedłem wymienić na inny to Pan w sklepie ma problem ze znalezieniem innego. Jak by ktoś mógł mi podać wymiary pasków to bym jutro Panu w sklepie pomógł dobrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat pasków był już wałkowany wiele razy.Poszukaj na forum i tam znajdziesz wszystkie numery i symbole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny napisze ze nie nie ma nic nadzwyczajnego w oryginalnych paskach klinowych, standardowy standard. Zebate sa lepsze od płaskich, bardziej elastyczne, płaskie to stara technologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum szukałem informacji, ale o tym nic nie znalazłem. Dowiedziałem się w sklepie, że po prostu pasków gładkich już nie produkują, a ja mam jeszcze widocznie te stare gładkie i takie same chciałem kupić i dlatego w sklepie nie mogli ich znaleźć. Ale już się wyjaśniło wszystko. W poniedziałek będę je wymieniać i zobaczymy czy będzie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...