Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kolor wyświetlacza


zodzak

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przeglądając neta znalazłem film pokazujący pulpit QQ. To co mnie tam zaskoczyło to wyświetlacz w kolorze czarnym z pomarańczowymi napisami. Ja w swoim mam dokładnie odwrotnie. Czy jest możliwym zmienić w jakiś sposób kolorystykę tego wyświetlacza bez zmieniania go fizycznie?

 

 

post-66388-0-85054500-1387656633_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie rozumiem ? Przecież masz(fotka) tak jak widziałeś na necie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie rozumiem ? Przecież masz(fotka) tak jak widziałeś na necie .

Może to jest PS z filmu albo się pomylił, ale ciekawie to wygląda. Ma ktoś pomysła na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka to print scr z filmu a ja mam wyświetlacz cały pomarańczowy. Nie wiem czy była jakaś opcja przy zamawianiu samochodu w salonie ze np wyświetlacz ma być w czarny? Może ktoś coś wie więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo proste :)

 

jak wprowadzono małe zmiany w specyfikacji Qashqaia (chyba w 2008r. ) to wówczas zmienił się kolor ywswietlacza - z pomarańczowego z czarnymi napisami na czasrny z pomarańczowymi napisami - dużo czytelniejszy - ta zmiana wprowadziła też przyciemnine szyby dla wersji Tekna i inaczej lakierowany przedni grill w wersji Tekna - to było przed wprowadzeniem wersji Lounge czyli pierwszej wersji z relingami dachowymi/kołami 18" itd.

 

użytkownik nie ma możliwości zmiany koloru - no chyba żw wymieni "zegary" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...