Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bloss a wyczynowy filtr powietrza?


palash21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Posiadam Primere P11 GT. Mam w niej lpg II generacji + bloss. Czy można wstawić jej stożkowy filtr powietrza? Czy nie wpłynie to niekorzystnie na prace i żywotność silnika? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz uzyskać??

Coś się pewnie zmieni. Może dojdzie trochę mocy, nie wiem. Myślę, że warto spróbować. Tylko boję się że coś rozwalę montując taką część.

Coś się pewnie zmieni. Może dojdzie trochę mocy, nie wiem. Myślę, że warto spróbować. Tylko boję się że coś rozwalę montując taką część.

Jak myślisz DINO? Warto w coś takiego się bawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainwestował by, w sekwencja zamiast filtra, bo z tą mocą to przesadziłeś trochę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainwestował by, w sekwencja zamiast filtra, bo z tą mocą to przesadziłeś trochę :D

Bloss sprawuje się dobrze w miarę, nie narzekam. Koszt filtra około 100-150 zł. Sekwencja na pewno więcej. A orientujesz się jaki byłby koszt sekwencji mając już butle, przewody itd???

Bloss sprawuje się dobrze w miarę, nie narzekam. Koszt filtra około 100-150 zł. Sekwencja na pewno więcej. A orientujesz się jaki byłby koszt sekwencji mając już butle, przewody itd???

W takim razie co daje ten stożek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje sporo ale mając Blosa

masz 46 mm średnicy wlotowej do silnika oryginalne rury  mają pod 70 80mm sam pomyśl

zwężka okrutna

 

dla tego też SR20 z mixerem w dolocie generowały 116 KM i 120 na pb  mając w seri 143-150

 

JA robilem doświadczenia blos + stożek  a sekwencja + zwykła puszka niebo a ziemia wreszcie było czuć auto

 

koszty sekwencji do tego co masz

 

450 zł elektronika

reduktor 170 zł

wtryski 120-300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Tofu za odpowiedź, widziałem na allegro używki sekwencje po 3-4 stówy. A czy kupując taką używkę np od Forda Mondeo części z niej będą pasowały do Nissana??? Komputer, wtryski i te inne bajery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz używki, szkoda kasy dostaniesz jakieś padło i zaraz będziesz wymieniał na nowe, popatrz na drypa.pl lub gdzies inndziej poszukaj jakie sa ceny i daj znać, może uda się cos zorganizować :D zalezy tez co bys chciał wkładać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie podpowiedźcie coś będąc w mojej sytuacji. W miare tanio (troche drożej oczywiście niż używa) kupić taki zestaw sekw. do tego auta żeby było dobrze. Wiem, że nie pytam laików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...