Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skrzynia biegów nissan juke


xgrzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem w juke1.6 117km z manualną skrzynią biegów.Podczas porannego odpalania na biegu jałowym z okolicy skrzyni biegów słychać dziwne chrobotanie ustaje podczas wciskania sprzegła oraz po rozgrzaniu(słychać ale słabiej).Co to moze oznacząc proszę o wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO fajnie że ktoś o tym w końcu wspomniał też miałem kiedyś o tym napisać. Takie dziwne jakby tarcie a po dociśnięciu sprzęga cisza. Mi się wydaje że to kwestia dotarcia sprzęgła no ale nie jestem pewien jak nie ustanie to na przeglądzie w lipcu wspomnę. Ile masz obecnie przebiegu ? Ja ok 3k. I jak czegoś się dowiesz to prosze cie bardzo da znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód ma już 43tyś km.Odgłosy z okolicy skrzyni były od zawsze słyszalne w aso powiedzieli,że tak ma byc.Moje zdanie jest jednak inne mam auto 3 lata i te odgłosy narastają.Jutro jadę do serwisu i chyba zostawię im samochód aby dokładnie sprawdzili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzisiejsze manualne skrzynie biegów,nawet 100.000 km nie przewidują producenci aby działały bez awarii !

Jeśli ASO nie pomoże, ratuj sam skrzynie.

Ja pomogłem swojej sam bo ASO widziało i słyszało moją skrzynie tak -TTTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...