Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Plyn hamulcowy


Coyote024

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktos ile wchodzi plynu hamulcowego do R51,litr czy wiecej?

Lepiej kolego kupić więcej, gdyż przy wymianie trochę pójdzie tego płynu.
Polecam ATE SL6 ewentualnie ATE typ 200.
Ma dobre właściwości, wysoką temp. wrzenia i do cięższych samochodów zalecany ( zwłaszcza z esp)
W jaki sposób chcesz wymieniać płyn? Jaką metodą?
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS-DdEo-TfqXnG2kTPFULI8AXQY7ghwz8ttt10PRbT_O8KNss1eJw

Takim przyrzadem,robilem juz to sam i jest naprade latwo,podpinasz tylko kolo zapasowe ,wlewasz plyn,i odkrecasz (zaczynajac od najdalszego kola) odpowietrznik i plyn ktory jest wtlaczany wypycha bezposrednio ten stary i niema mowy o zapowietrzeniu.To dokladnie niewiesz ile tego plynu idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie coś można nabyć?? Sam przymierzam się pomału do wymiany płynu hamulcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to firmy GUNSON Angielskiej ktora robi tez profesionalne narzedzia Laser,jest tego na ebayu niemieckim(choc wychodzi troche drozej)i angielskim,poszukaj ktory wysyla za granice i gotowe.Jest jeszcze jedna firma ktora robi profesionalne narzedzia i to jest SEALEY koszt okolo 12-15 funtow,tylko musza wysylac na europe.Najlepsze jest to ze wymiane mozna wykonac zupelnie samemu,choc lepiej jest we dwoch,i nie moze byc za wysokie cisnienie w kole z ktorego bierzemy powietrze,zreszta wszystko jest napisane w instrukcji.Ale w dalszym ciagu niewiem ile tego plynu wchodzi zakupilem 1 litr ,mam nadzieje ze wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi ok 3/4 litra. Z dwóch butelek 0,5 l zostało mi ok ćwiartki.

Wymieniałem w dwie osoby w sposób tradycyjny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...