Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[k11] aparat zapłonowy


ori831

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czasami mam problemy z odpaleniem swojej micry (zauważyłem że podczas wilgoci na dworze) , zauwazyłem też że z wydechu kapie sporo wody. Rozebrałem kopułkę (były zasniedziałe styki) wyczyściłem jednak praktycznie to nic nie pomogło. Teraz pytanie do Was-zauważyłem że na allegro sprzedają regenerowane aparaty zapłonowe w cenie ok 170zł -z tego co zauważłem jest też tam kopułka itp. czy jest sens bawić się w wymianę samej kopułki + palec za ok 90zł czy lepiej kupić gotowy regenerowany aparat zapłonowy z niby gwarancją?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw warto w 100% zdiagnozować problem. Nie sposób wymieniać po kolei. Jak w mojej Micrze. Kupiłem ją z nową kopułką, nowymi przewodami WN, nowymi świecami i nową sondą Lambda, błyszcząca taka była że widać na pierwszy rzut oka że wymieniana.

 

Po dwóch dniach okazuje się że auto szarpie i gaśnie. Wiadomo od razu, czemu to wszystko co wymieniłem wyżej mam nowe.

Co się okazało - zimne luty na przepływomierzu. Temat jest na głównej stronie forum Micry. Instrukcja naprawy banalnie prosta.

 

Więc generalnie, to ja bym od tego zaczął - regeneracja przepływomierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...