Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ODBIÓR AUTA -WYPRZEDAŻ ROCZNIKOWA 2013


matitt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Kupiłem auto z ubiegłego roku tj.2013r w 2014 -wyprzedaz rocznikowa .AUTO W KARCIE POJAZDU MA DATE WYSTAWIENIA DOKUMENTU LUTY 2013!!! CO DZIAŁO SIE Z AUTEM PRZEZ PRAWIE ROK?Czy powinienem odmówic pobrania auta?Wydaje mi sie ze auto powinno byc z góra wrzesien ,pazdziernik ale nie luty.Prosze o rady i wasze daty produkcji do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze masz już wątek o odbiorze samochodu i to przyklejony wyżej. Po drugie nie pisz wielkimi literami. Po trzecie jaki masz z tym problem...? Zerknij jeszcze jaki masz DOT opon - przypuszczalnie będzie to 2012 - dramat!

 

Kupujesz samochód z 2013 roku z oferty wyprzedażowej i pytasz się co się działo z tym autem przez prawie rok...? Nie sądzisz, że odpowiedź jest prosta - nie sprzedał się? Tak samo jak buty w galerii czy kask motocyklowy? Co się miało dziać?

 

Ja nie wiem - kupujesz samochód w sezonowej wyprzedaży rocznika i bulwersujesz się, że takim właśnie samochodem jest - tak właśnie jest - ma rok i dlatego kupujesz go dużo taniej niż byś kupował go rok temu.

Wszyscy piszą ze czekali ok 2-3 miesiace na samochód a mój samochód sobie stał?Każdy by miał domysły ...Racjia w papierach sie wszystko zgadza ale po odbiór pojade z miernikiem lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odcień tapicerki nie przypadał nikomu do gustu i przez rok nie było chętnego na taki odcień, albo nie takie wyposażenie - każdy chciał coś innego czego akurat nie ma w Twoim egzemplarzu?. Ottyle pretensji??? A nic nie piszesz faktycznie o oponach i np. o stanie licznika? Jak brak takiego zaufania, to może jeździł przez rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odcień tapicerki nie przypadał nikomu do gustu i przez rok nie było chętnego na taki odcień, albo nie takie wyposażenie - każdy chciał coś innego czego akurat nie ma w Twoim egzemplarzu?. Ottyle pretensji??? A nic nie piszesz faktycznie o oponach i np. o stanie licznika? Jak brak takiego zaufania, to może jeździł przez rok?

Jak go odbiore to napisze o stanie licznika i o oponach ,narazie mam karte pojazdu i inne dokumenty  do rejstracji. Nie twierdze ze ktos nim jezdził ,moze stał gdzies na serwisie lub spadł gdzies z lawety.Kolor szary metalik wersjia 360 tapicerka ciemna pół skóra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to? Rejestrujesz już coś czego nie masz? Jeśli rejestrujesz tzn. że zapłaciłeś a nie znasz stanu licznika, opon itp???

Ja tu czegoś nie mogę pojąć - może pora zbyt późna, bo jest 3:12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie normalna procedura przy zakupie na odległość przez Neta lub telefon.Sam tak kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupowałem w innym mieście i nie miałem takich problemów. Sprzedawca dokłanie opisał mi stan auta (przebieg, DOT opon) i zrobił zdjęcia. Dodatkowe informacje uzyskałem również bez najmniejszych problemów. Byłem też przejzdem w okolicach salonu i zostałem zaproszony do obejrzenia mojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie narzekam,w karcie pojazdu koniec 11/2013r,DOT opon tez 2 pol 2013r wiec wszystko w porządku,odebralem 9.01.2014r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...