Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

sunny n14 diesel w zimie


Gość rafalski

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nigdy nie było problemów.

A jak odpalam 15 sek po zgaśnięciu kontrolki świec to momentalnie chwyta niezależnie od mrozu.

Kiedyś był taki mróz, że nie mogłem zamków otworzyć potem drzwi sie nie zamknęły ale palił ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek radze sprawdzić świece.

Odkręć kapturki z listwy i łącz każdą z plusem poprzez żarówkę. Jak nie będzie przejścia to trzeba wymienić uszk świece bo bedzie gorzej palił (nierówno łapał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mój przy przebiegu 380 tys km (tyle mial poprzedniej zimy)

palił super nawet przy mrozie -20

raz nawet się zapomniałem i bez grzania swiec odpaliłem przy -5

zapalił ale kiwał bardzo przez chwilę ale się zdziwilem bo VW mialem i ten bez grzania świec to nawet latem nie palił

nissany generalnie maja super rozruszniki szybko kręcą a to w dieslu jest ważne mocne uderzenia wiec druga zasada dobry akumulator to podstawa

no i paliwo dobre

jeszcze nie mialem tak dobrego samochodu tzn mialem kiedyś primerę kombi też 92 rok w dieslu i też chodziła jak złoto

ale niestety miala stłuczkę i strzsznie drogie części do kombiaków są sprzedalem rozbitą i kupilem Sunny też kombi i modlę się zeby nie mieć stłuczki bo tu jest podobnie z częściami

a problem jest w tym że sunny kombi i synnu sedan to są dwa różne samochody mają wszystko inne nawet deskę rozdzielczą wszystko lampy, drzwi szyby, maskę kierunki wszystko i jest tego malo na rynku uzywanych wiec sa drogie blachy itp

trochę nie na temat się rospisałem ale co tam informacji nigdy za wiele

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...