Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

różnica między hatchback a sedan


kamil_sz28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam takie pytanie odnośnie paru części karoserii do Nissan Primera P-11 przed liftem z 99'. Miałem mały wypadek uszkodziłem zderzaki i całą lewą stronę. Przedni zderzak oraz błotnik wiem że są identyczne w obu typach nadwozia, natomiast moje pytanie dotyczy tylnego zderzaka oraz tylnych drzwi. Czy nadadzą się one od sedana do hatchback'a? Jutro muszę zamówić części a więc jeśli ktoś się orientuję proszę o jakieś szybkie wskazówki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi i zderzaki takie same. różnica tylko w kombi. Jaki kolor masz? Mam srebrne przednie i tylne z lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że nie heczbek tylko hatchback ale tak się lepiej pisze:P

tak szukam srebrnych ale trochę więcej elementów a więc i tak do malowania.....może macie przednie halogeny, lewy kierunek przedni i tylną lampę lewą? 

p.s.dzięki za odpowiedz jak tak lecę dziś od sedana wezmę zderzaki, drzwi i przedni błotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys nie kupił to mam  srebrne akurat lewą stronę. Możesz zobaczyć w moim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam Jestem po małej stłuczce

Kupię tylną lampę w błotnik od strony kierowcy do Primerki P11

Większość na Allegro to sedany Czy te lampy od sedanów pasują?

Gdyby ktos miał także lewy i prawy błotnik przedni to chętnie kupię najlepiej srebrny oczywiście w miarę w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...