Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navigacja płyta DVD


vansik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy posiada ktoś aktualną płytę DVD z mapami Polski i Europy do R51 rocznik 2005 ?

Albo wie skąd taka płytę wyczarować ?? :)

Chyba to jest najnowsza ?

Nissan Navigation System 2013 Year DVD v6.11 Edytowane przez vansik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jednak chodzi mi o to (powiem wprost) skąd zassać obraz z płyta bo dać za płytę i to bez gwarancji 200zl to juz lepiej sobie kupic automape na smartfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jednak chodzi mi o to (powiem wprost) skąd zassać obraz z płyta bo dać za płytę i to bez gwarancji 200zl to juz lepiej sobie kupic automape na smartfona.

 

W aukcji jest wyraźnie napisane że płyta pasuje do Path'a.

To że pasuje mnie nie zadowala płyty nie są nowe tylko używane i noszą ślady użytkowania czytaj(porysowane) dziękuje za taki produkt.

Do tego nie mam na nie fv co za tym idzie nie są oryginalne w razie kontroli.

Wydać 200zł nie sztuka.

Edytowane przez vansik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z tym sprzedajacym w sprawie tej płyty w zeszłym roku . Zapewnia że to oryginał bo pirat albo nagrywana po prostu nie działa lub działa bardzo krótko z błędami. Oczywiście zawsze jest jakieś ryzyko ale w serwisie ta płyta kosztuje podobno ok 1000 zł jak nie więcej więc mozna zaryzykować jak bardzo ci zależy.

 

Spróbuję podjechać do tego sprzedawcy i przetestuję tą płyte u siebie i dam znać. Najpierw jednak mechanior musi zamontować mi nową głowicę bo na razie auto mam w proszku.......      :whistle:

Edytowane przez waldi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z tym sprzedajacym w sprawie tej płyty w zeszłym roku . Zapewnia że to oryginał bo pirat albo nagrywana po prostu nie działa lub działa bardzo krótko z błędami. Oczywiście zawsze jest jakieś ryzyko ale w serwisie ta płyta kosztuje podobno ok 1000 zł jak nie więcej więc mozna zaryzykować jak bardzo ci zależy.

 

Spróbuję podjechać do tego sprzedawcy i przetestuję tą płyte u siebie i dam znać. Najpierw jednak mechanior musi zamontować mi nową głowicę bo na razie auto mam w proszku.......      :whistle:

Ok bede wdzieczny :) Pozdrawiam i powodzenia w naprawie Patha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam a może orientują się koledzy, czy do wersji z USA jest mapa Polski mam rocznik 2005 Patha. W zeszłym roku pytałem i nie było. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...