Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

2,2 114km ciężko pali


kolakiki

Rekomendowane odpowiedzi

samochód ma 203tys. przebiegu ponieważ po dłuższym postoju /tydzień/ lub przy mrozie nawet -10 cięzko pali, pali gaśnie, rzuca silnikiem, dymi jakby nie palił na wszyskie cylindry, po dodaniu gazu po chwili wchodzi na normalne obroty, chciałem wymienić świece żarowe /moje mają 10 lat/ kupiłem nowe ISKRA, po wyjęciu starych okazało się że stare grzeją wszystkie i nawet nagrzewają się szybciej niż nowe, zamontowałem dalej stare. Ale co może jeszcze być przyczyną takiego zapalania? Później nawet po kilku godzinach nawet na mrozie pali raczej normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy układ paliwowy masz szczelny, czy się nie zapowietrza, do tego wtryskiwacze, czy nie leją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było juz o tym pisane, zadaj sobie trochę trudu, poszukaj i potem napisz co z opisanch wcześniej rzeczy sprawdziłeś i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sprawdź ciśnienie na tłokach a dopiero patrz dalej...ja walczyłem 5 lat...okazało się że musiałem wymienić silnik...nie było ciśnienia na 1 tłoko a na kolejnym nie miałem połowę ciśnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...