Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

DZWON W DUPE- ALMERKA DO NAPRAWY


Gość Chińczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Ach :( Az szkoda pisac. Stala sobie biedna na parkingu, i tu nagle baba wjechala w tyl mojej Almerki. Nawet nie zahamowala, poprostu sie zatrzymala na aucie. I tak: Zderzak do wymiany, klapa od bagaznika, i ta czesc nadwozia co jest z tylu(patrzac od srodka bagaznik jest pofaldowany). A pierdzielenela Alme SKODA FELICIA, jej praktycznie sie nic nie stalo, bo to kurde hartowana stal. Bede musial teraz poczekac jakies 3 tygodnie na naprawe. :cry: :cry: :cry: A taka ladna byla. Teraz tylko czekam na pozytywny wynik operacji. Oczywiscie oddalem do Servisu Nissana. Moze macie jakies uwagi. Bo od czasu doc czasu bede sprawdzal co oni tam robia w tej blacharni, zeby zadnej fuszerki nie odpierdzielili.Hej :( [/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak kto inny moglby to zrobic jak nie jakies rozwydrzone babsko :x !! wspolczuje a zarazem utwierdza mnie to w przekonaniu ze przynajmniej polowa kobitek nie powinna siadac za kolko :? !!! pozdrowionka dla ciebie i okaleczonego autka!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to: bierzesz wycenę na rozliczenie gotówkowe, bierzesz kasę (dużą), a naprawiasz taniej, w twoim przypadku z wykorzystaniem kradzionego (na przykład) zderzaka. Miałem podobną sprawę, ale dla świętego spokoju też zrobiłem bezgotówkowo w ASO. Za młode auto na eksperymenty, chyba że ktoś w tym "siedzi" i ma pewniaka co mu dobrze zrobi (naprawę oczywiście) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli odstawiac waly z ubezpieczalnia to tylko na nowych autach...poozniej to malo oplacalne i szkoda zachodu ;) trzeba miec dobrego mechanika, dostep do tanich czesci i przekupic wyslannika z ubezpieczalni zeby zawyzyl wartosc uszkodzen zeby to mialo rece i nogi (oczywiscie bez przesady - zeby nie zrobil kasaty, oni to czesto lubia te $@$#$% suk%$%^$^) 8) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...