Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wykastrowalem nissana


goago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pozbawilem swojego nissanka (sunny 1,4) zasilania na NoPB. wywalilem sporo gratow spod maski, pompa, filtry, zbiornik itd. a juz niedlugo wywalam gaznik i w jego miejsce daje jakas przepustnice od wielopunktu o srednicy hhhmmm moze 60mm :?: http://allegro.pl/show_item.php?item=64653157 tak mysle..., taka mam srednice dolotu zaadoptowaną od primki 2litry. na przepustnice dorzuce "gaznik" do gazu :D czyli BLOS :D

http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=5828

czyli na moj chlopski rozum powinno sie polepszyc wiecej mieszanki itd? sadze ze gaznik skutecznie dlawi silnik przez te wszystkie kanaliki i male przepustnice. bo sa dwie. ja dam jedna ale duza... 8) tylko co ze ssaniem :?

napiszcie co o tym sadzicie i jaka zastosowac przepustnice zeby nie przesadzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sledze to forum i tam roznie sie wypowiadaja o blosie. Albo sie komus uda i jest fajnie albo sie bawi caly czas w regulacje...ale zalozenie stozka do przy istalacji gazowej kusi :twisted: A skad wezmiesz blosa bo ten na allegro pasuje tylko do wybranych silnikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast rezygnować z gażnika zaadaptujesz większy,to napewno da dobre efekty,i z zamontowaniem gazu też nie ma problemu,bo nic nie musiałbyś zmieniać.pozdroofka-od mojej nyski na gaźnikach :wink: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast rezygnować z gażnika zaadaptujesz większy,to napewno da dobre efekty,i z zamontowaniem gazu też nie ma problemu,bo nic nie musiałbyś zmieniać.pozdroofka-od mojej nyski na gaźnikach :wink: :arrow:

 

to po co mi dwa gazniki do gazu i do benzyny :roll: troche bez sensu.

przepustnica i blos nic wiecej. o zywotnosc sie nie martwie bo nie mam zadnego wplywu na silnik. a wtryskiwacze mi sie nie zatrą skoro ich nie mam :lol: jedynie membrany sie szybciej zuzywaja jak przymarza reduktor.

poradźcie jaka dac przepustnice :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o 2 gażniki,tylko o zamontowanie jednego a większego.to pozwoliłoby jeździć Tobie lepiej i na benzynce i na gazie/ale twoja wola zrobisz jak zechcesz/trzym się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom jesli jezdzzisz na gazie to w ten sposob pozbywasz sie

niepotrebnego balastu..... gratuluje decyzji.....bo zadko kto decyduje sie

na usuniecie benzynowej instalki.....

 

co do zywotnosci silnika.......wiadomo gaz niby bardziej niszczy bebechy

niz benzyna....ale nie do konca.....bo jesli ktos sie lakomi i kupuje na kontenerowkach

to czasami ma w baku taka mieszanke kwasow ktora w ciagu doby

niszczy o wiele mocniej graty niz zlej jakosci gaz :/

tak wiec itak zle i tak niedobrze.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o 2 gażniki,tylko o zamontowanie jednego a większego.to pozwoliłoby jeździć Tobie lepiej i na benzynce i na gazie/ale twoja wola zrobisz jak zechcesz/trzym się

zwykly gaznik+blos tz.gaznik do gazu nie sprawdza sie. Blos najlepiej wspolpracuje z sama przepustnica jak w wielopunkcie. :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...