Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

wykastrowalem nissana

goago
 Share

Recommended Posts

pozbawilem swojego nissanka (sunny 1,4) zasilania na NoPB. wywalilem sporo gratow spod maski, pompa, filtry, zbiornik itd. a juz niedlugo wywalam gaznik i w jego miejsce daje jakas przepustnice od wielopunktu o srednicy hhhmmm moze 60mm :?: http://allegro.pl/show_item.php?item=64653157 tak mysle..., taka mam srednice dolotu zaadoptowaną od primki 2litry. na przepustnice dorzuce "gaznik" do gazu :D czyli BLOS :D

http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=5828

czyli na moj chlopski rozum powinno sie polepszyc wiecej mieszanki itd? sadze ze gaznik skutecznie dlawi silnik przez te wszystkie kanaliki i male przepustnice. bo sa dwie. ja dam jedna ale duza... 8) tylko co ze ssaniem :?

napiszcie co o tym sadzicie i jaka zastosowac przepustnice zeby nie przesadzic.

ciekawy pomysł

ale czy ja dobrze rozumiem ze auto bedzie calkowicie pozbawione mozliwosci jazdy na benzynie ????

jesli tak to nie licz na długą żywotność silnika

pozdrawiam

A może zamiast rezygnować z gażnika zaadaptujesz większy,to napewno da dobre efekty,i z zamontowaniem gazu też nie ma problemu,bo nic nie musiałbyś zmieniać.pozdroofka-od mojej nyski na gaźnikach :wink: :arrow:

A może zamiast rezygnować z gażnika zaadaptujesz większy,to napewno da dobre efekty,i z zamontowaniem gazu też nie ma problemu,bo nic nie musiałbyś zmieniać.pozdroofka-od mojej nyski na gaźnikach :wink: :arrow:

to po co mi dwa gazniki do gazu i do benzyny :roll: troche bez sensu.

przepustnica i blos nic wiecej. o zywotnosc sie nie martwie bo nie mam zadnego wplywu na silnik. a wtryskiwacze mi sie nie zatrą skoro ich nie mam :lol: jedynie membrany sie szybciej zuzywaja jak przymarza reduktor.

poradźcie jaka dac przepustnice :!:

Nie chodziło mi o 2 gażniki,tylko o zamontowanie jednego a większego.to pozwoliłoby jeździć Tobie lepiej i na benzynce i na gazie/ale twoja wola zrobisz jak zechcesz/trzym się

wbrew pozorom jesli jezdzzisz na gazie to w ten sposob pozbywasz sie

niepotrebnego balastu..... gratuluje decyzji.....bo zadko kto decyduje sie

na usuniecie benzynowej instalki.....

co do zywotnosci silnika.......wiadomo gaz niby bardziej niszczy bebechy

niz benzyna....ale nie do konca.....bo jesli ktos sie lakomi i kupuje na kontenerowkach

to czasami ma w baku taka mieszanke kwasow ktora w ciagu doby

niszczy o wiele mocniej graty niz zlej jakosci gaz :/

tak wiec itak zle i tak niedobrze.......

Nie chodziło mi o 2 gażniki,tylko o zamontowanie jednego a większego.to pozwoliłoby jeździć Tobie lepiej i na benzynce i na gazie/ale twoja wola zrobisz jak zechcesz/trzym się

zwykly gaznik+blos tz.gaznik do gazu nie sprawdza sie. Blos najlepiej wspolpracuje z sama przepustnica jak w wielopunkcie. :wink:

pozdrawiam