Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Jakie głośniki na przód do fabrycznego radia N16 po lifcie?


csm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Padł mi lewy przedni fabryczny głośnik w almerze poliftowej z takim wyposażeniem audio jak na zdjęciu poniżej. Pierdział przez miesiąc, aż w końcu zamilkł.

 

N16_ModelGalleryInterior1.jpg

 

Z tej okazji, chiałbym od razu wymienić oba przednie głośniki. Myślę, że to sensowniejsze rozwiązanie niż kupować jakiś używany oryginalny jeden głośnik. Radio mam standardowe takie jak na zdjęciu i nie będę go zmieniał, tym bardziej że nie wiem czy jakiekolwiek się zmieści w miejsce napędu CD. Są dwa głośniki w drzwiach, dwa wysokotonowe w słupkach i dwa głośniki z tyłu.

 

Jakie głośniki na przód byście polecali jeśli nie zmieniam radia? Zależy mi żeby pasowały rozmiarami itp. Pewnie wygłuszę przednie drzwi przy montowaniu.

 

Proszę o jakieś propozycje mniej więcej w tym przedziale cenowym i klasie jak w linku poniżej, no chyba że ktoś uważa, że za dobre do fabrycznego radia/za słabe.

http://allegro.pl/nowe-glosniki-jbl-cs-6-gwarancja-kurier-oryginal-i3981451858.html

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...