Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie żarówki w podświetleniu zegarów


muchamati2

Rekomendowane odpowiedzi

Porównaj zegary z N-16 są fotki i myślę że niczym się nie różnią,znajdziesz też opisy jakie jakie żarówki tam pasują (t-5 prawdopodobnie) ostatnio zmieniałem w N-16 spalone na diody w oprawkach t-5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest OK nie razi po oczach,wybrałem akurat niebieskie w moim przypadku problem był tylko z oprawkami bo trzeba odpowiednio podgiąć styki żeby trafiało na ścieżkę.

Tak to wygląda u mnie

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/59234-n16-zarowki-podswietlajace-zegary-w-almerze-22-di-jakie-maja-oznaczenie/page__hl__%20pod%C5%9Bwietlenie%20%20zegar%C3%B3w__st__20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

jakie żarówki wystepuja w poswietleniu zegraów tino 2.2 Di 2001 rok?? Bo mi połowa nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,ja to wziąłem jedną do kieszeni, zajechałem na szrot starałem wykręcać z nissanów i za 5 złoty przywiozłem całą kieszeń coś z tego dopasowałem ,bo jak spytałem się w sklepie ,to katalogi-sprowadzanie a nie wiadomo ile by to jeszcze kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam
Miałem ostatnio taki pzypadek-otwieram drzwi pilotem a tu tylni kierunkowskaz prawy nie mignął.Pomyślałem,że to żarówka ale nie bo po przeczyszczeniu i podgięciu styków(chociaż nie wyglądały na jakieś mega zaśniedziałe)działanie wróciło do normy.A pytanie mam dlaczego na kokpicie nie było to sygnalizowane przyśpieszonym miganiem kontrolki?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...