Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ozdoby - imitacja śrub do skręcania alufelg


Gość bartek9108

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek9108

Panowie!

 

Czy ktoś wie gdzie znaleźć takie ozdoby imitujące jakby felga była skręcana?

 

Poniżej foto poglądowe z allegro, potrzeba takich ozdób jak te tutaj na obwodzie.

Pilne! Szukam szukam i nie mogę znaleźć. Jestem gotów zrobić przelew na duże piwo jeśli tylko ktoś gdzieś znajdzie.

post-61961-0-79913800-1392980609_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup śrubki z kwasówki na imbusa 3 lub 4, w Łodzi na Teresy masz sklep METALPOL, obetniesz i wkleisz na klej do szyb ...chyba że na wylot to i nakrętki wtedy

tak miałem w swoich felgach kiedyś, tylko czarne były:

dc493f0e84d83f09.jpg

73a4f1063a0e7b9d.jpg

3734808f11c3cb98.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek9108

Zapomniałem dodać, że te są bez gwintu. Taki jakby walec, są po prostu wciskane.


kup śrubki z kwasówki na imbusa 3 lub 4, w Łodzi na Teresy masz sklep METALPOL, obetniesz i wkleisz na klej do szyb ...chyba że na wylot to i nakrętki wtedy

Jak się nie znajdą, to chyba tak będzie trzeba zrobić. Aczkolwiek, zależy mi żeby to było jak fabryka wypuściła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, teraz sobie przypomniałem ... te moje też były wciskane, plastikowe, większość się połamała przy demontażu

możesz też bez nakrętek zrobić, tylko nagwintować byś musiał i obciąć śrubki jak najkrócej byle by łapały

jeśli jeszcze je przepolerujesz to efekt będzie dużo lepszy niż w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...