Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dźwięk uzbrojenia alarmu


pasztet78

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem Nissana Almere Tino 2005r.moje pytanie-jak wlaczyc dzwiek podczas otwierania i zamykania drzwi pilotem.pilot jest z dwoma przyciskami ,alarm i centralny zamek fabryczny.jak sie go koduje itp programuje

 

Szkoda ze nikt nie chce mnie nakierować z tym dźwiękiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz 100% pewność że masz alarm? Po czym to wnioskujesz?

Prócz tego każdy alarm jest inny i ma swoją nazwę, oraz instrukcję a Ty nie podajesz nic, więc nie dziw się kolego że nie masz odpowiedzi.

Nie minęło nawet 12 godzin od napisania Twojego postu, nie każdy siedzi non stop na forum, poczekaj cierpliwie a nóż ktoś Ci pomoże. - podaj więcej szczegułów odnośnie alarmu.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm to Cliford tyle wiem,wiem tez ze dziala no np.bez wylaczania go z pilota otwieram drzwi kluczykiem i wyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Ci kolego nie pomogę. Też mam Tino lecz wiem że alarmu nie mam.

Napisz swój wątek w temacie -- ELEKTRYKA I DIAGNOSTYKA SAMOCHODOWA. Tam na pewno kogos znajdziesz, kto pomoże lub Cie naprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam fabrycznie montowany alarm chyba Clifford,brak dźwięku uzbrojenia-jak go zaprogramowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fabrycznie montowany alarm chyba Clifford,brak dźwięku uzbrojenia-jak go zaprogramowac?

Ponoć wymóg producenta i normy europejskie są takie aby dżwięku nie było ( tłumaczenie serwisu). W Primerze montowałem fabryczny w 2006 roku już nie miałem dźwięku, w Juku 2011 też nie mam. A czy mozna zaprogramować nie wiem - ja miałem i mam Cobrę. W sumiemi  nie przeszkadza brak dźwięku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem w necie i niestety nic konkretnego nie udało mi się wyszukać.Znajoma ma z 2006 i ma ten dźwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm działa,ehhh.jak go otworze normalnie poprzez przekręcenie kluczyka to syrena wyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...