Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja T30 - pytanie


Raszek_007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W związku z tym, że mój nowo zakupiony X-trail t30 z roku 2005 posiada piekną nawigację :) naszły mnie dwa pytanka....

po pierwsze:

oczywiście nie ma map Polski mam tylko na europę zachodnią.

Czy któryś z forumowiczó posiada takowe mamy? Chętnie odkupię lub pożyczę.

 

a drugie pytanie:

czy z racji tego, że jest taki ładny duzy wyświetlacz to czy ktoś myślał nad zamotnowaniem kamery cofania i podłączeniem wyświtlanego odbrazu do wyświtlacza wbudowanego?

Czy ktoś to ewentualnie robił? Jeżeli tak to czy jest to trudne?

I czy w ogóle jest to mozliwe.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do navi moja opinia raczej cię nie usatysfakcjonuje... wieść gminna niesie że jakieś mapy są... nie wiem czy ktoś je widział - musisz szukać na forumie ;)

 

pyt drugie - wszystko jest możliwe tylko powodzenie operacji zależy od wkładu finansowego oraz umiejętności i zaparcia właściciela. 

 

sama kamera to pikuś i grosze... podłączenie do mojego radia polega na włożeniu wtyczki w odpowiednie miejsce, w twoim przypadku - nie wiem - ja unikałem seryjnej navi przy poszukiwaniu auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz korzystać realnie z nawigacji i kamery to musisz poszukać innego radia. Było na forum poszukaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro, płytę za 240pln z mapą całej Europy. Nawet fakturę dostałem. Szukałem w sieci, ale nic mi nie pasowało. Nad kamerą cofania, też się zastanawiałem, ale chyba gra nie warta świeczki i przerabiania. Nawet kiedyś przekręciłem do magików-elektroników i panowie mi powiedzieli żebym sobie kupił radio 2din ze wszystkimi możliwymi wejściami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nawet kiedyś przekręciłem do magików-elektroników i panowie mi powiedzieli żebym sobie kupił radio 2din ze wszystkimi możliwymi wejściami...

Dobrze poradzili a kamera warta grzechu. Mam to wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie do Was :)

 

Mam T31 2010

 

czyli powinienem wybrać wariant 3 z tej strony

 

ale moja nawigacja wygląda jak na zdjęciu w wariancie do 2009

 

to co kupić, żeby nie umoczyc? :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie do Was :)

 

Mam T31 2010

 

czyli powinienem wybrać wariant 3 z tej strony

 

ale moja nawigacja wygląda jak na zdjęciu w wariancie do 2009

 

to co kupić, żeby nie umoczyc? :):)

 

Sprawdź wersję obecnej nawigacji (menu settings, o ile dobrze pamiętam) i kup taką samą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie do Was :)

 

Mam T31 2010

 

czyli powinienem wybrać wariant 3 z tej strony

 

ale moja nawigacja wygląda jak na zdjęciu w wariancie do 2009

 

to co kupić, żeby nie umoczyc? :):)

Kliknij w link pod zdjeciem i wyswietli Ci sie do jakiego rocznika ktora plytka. Ja mam ta ze srodka 2008r. Wyjalem stara plytke, wlozylem od nich. Dziala OK

Edytowane przez xman70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W związku z tym, że mój nowo zakupiony X-trail t30 z roku 2005 posiada piekną nawigację :) naszły mnie dwa pytanka....

po pierwsze:

oczywiście nie ma map Polski mam tylko na europę zachodnią.

Czy któryś z forumowiczó posiada takowe mamy? Chętnie odkupię lub pożyczę.

 

a drugie pytanie:

czy z racji tego, że jest taki ładny duzy wyświetlacz to czy ktoś myślał nad zamotnowaniem kamery cofania i podłączeniem wyświtlanego odbrazu do wyświtlacza wbudowanego?

Czy ktoś to ewentualnie robił? Jeżeli tak to czy jest to trudne?

I czy w ogóle jest to mozliwe.

 

Pozdrawiam.

Muszę Cię zmartwić. Do Xanavi 6.0 nie ma i nie raczej nie będzie Polski. Było już o tym na forum i po dalszych poszukiwaniach potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz plz o opinię

 

mam taką wersję jak na fotkach. Rocznik 2010 .

 

to którą kupować?

bww5.jpg

xwos.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest, ale z tego co się zorientowałem ( a mam go dopiero 2 tygodnie ) tylko do łączenia z telefonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo gdzieś czytałem, że T31 po liftingu ma już A2DP. Swoją drogą to jedyna rzecz, która jest łyżką dziegciu w beczce miodu, ale jako miłośnik podcastów posiłkuję się bezprzewodowym zestawem głośnomówiącym Motoroli z tą funkcją.

Edytowane przez Erdol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...