Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rowery w środku


markus351

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy po złożeniu tylko tylnej podwójnej kanapy wejdą mi do środka dwa rowery ? Po jednym kole odkręce z każdego roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak tylko proponuję wcześniej zdjąć półkę.

W razie czego można opuścić oparcie przedniego siedzenia pasażera i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro markus chce wsadzić 2 rowery to podejrzewam, że na przednim siedzeniu będzie jednak pasażer. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak z ciekawości odpisuję, że się zmieściły. Zdjąłem przednie koła i złożyłem szerszą część tylnej kanapy, rowery włożyłem na stojąco widelcami w dół za tylne siedzenie. na tylnej niezłożonej części siedział pies Golden a z przodu jeszcze pasażer. wypiete koła oczywiście do bagażnika do tyłu. Rowery górskie na kołach 27,5. Pospinałem je do uchwytów w bagażniku gumowymi zapięciami żeby sie nie telepały. Poupychałem jeszcze dwie duże torby podróżne i trzy mniejsze. I tak pojechałem w góry na tydzień. Zaoszczędziłem na bagażniku. Trochę pakowny jest :-)

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłbyś wstawić fotke jak to wyglada ... moze byc z komórki .... slabą mam wyobraźnie a jestem ciekaw jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobilem jakiegos super zdjęcia ponieważ spieszyłem sie z pakowaniem na tygodniowy wyjazd ale na Boże Ciało znów będę się pakował więc zrobie dokładne zdjęcia razem z "zapakowanym " psiakiem.

post-76841-0-87990300-1398626057_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...