Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

hak holowniczy - wiązka


Misty81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc. mam maly klopocik z wiązka haka holowniczego nie wiem gdzie i jak ją podpiąć. Kupilem haka i wiązkę oddzielnie. hak zamontowalem bez zadnych problemow natomiast nie wiem jak sie zabrac za podłączenie wiązki. w instrukcji mam napisane jake swiatlo na ktorym pinie ale zadnej informacji jakim kolorem przewodu oraz nie wiem gdzie sie podlączyc. nie znalazlem zadnej kostki w bagażniku zebym sie mogl do niej podlaczyc a takie info wyszperalem w necie ze musi byc - a ja nie mam. idą tylko przewodziki do lamp (chyba).

 

prosze o pomoc - jaki przewodzik w jaki pin (kolor przewodu) oraz gdzie to podlaczyc.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz rozpiskę pinów we wtyczce, to tylko połączyć z odpowiednimi przewodami w aucie, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpiske pinow mam ale tylko nazwami - wydaje mi sie ze kolory przewodow tez sa wazne - nie mam rozpiski kolorami. a gdzie sie podpiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory nie mają znaczenia, tylko ułatwiają trochę, wystarczy "przedzwonić" i będziesz wiedział jaki kolor do jakiego pinu 

ja zawsze wpinam się we wiązkę przed światłami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino dobrze mówi ale był już wątek....po co pisać dwa razy

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba było kupić dedykowaną wiązkę ? Kupiłem taką do Navary - podpięcie wiązki 1,5 minuty. Rozpięcie wtyczki za zderzakiem tylnym , wpięcie wtyczki do haka i po sprawie. Polecam takie rozwiązanie każdemu kto będzie montować hak.  Koszt dedykowanej wiązki 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie wszystkie modele to miały,

2. rzadko kiedy kupisz tanio samą wiązkę

3. haki dorabiane i tak mają gołe przewody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę zaśmiecać nowymi tematami...potrzebuję zakupić sam hak mój dostał w zderzak reszta jest ok tylko główka była zmasakrowana -wiem że ciężko dostać jak by ktoś coś wiedział lub rzuciło się w oczy proszę o info-dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić sam zaczep, przecież nie musi być identyczny byle otwory pasowały, na allegro poszukaj.

http://allegro.pl/nowa-kula-koncowka-zaczep-do-hak-holowniczy-i4033524940.html

 

Gościu pisze : Zaczep jest wykonywany ("doginany" i przycinany) według specyfikacji podanej przez klienta, według podanej długości i kąta podgięcia.

Edytowane przez karibox1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...