Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

N14 grafiti

Guest Vaiu
 Share

Recommended Posts

witam planuje w moim N14 zrobic jakis vinil lub graf lakierem samochod jest w kategorii filmy zdjecia w "moje N14" moze ktos podsunie jakis projekt czy cos ?? kolor itp

aerograf to piękna sprawa miałem na toyce aerograf smoka a na hondzie był kozioł w petagramie :twisted: ale jak staruszek zaczoł jeżdzić hondą to aerograf wyszlifował :(Zmiewielkofoty267.jpgnet4.jpgtrochę słabo widać na toyce smoka :wink: robił mi to kolega ktory miał aerograf profesjonalny,bardzo lubię tego typu malunki na autach teraz myslę o czymś na nysę N14 :) to jest jak tatuaż tylko że na aucie ktory cię wyraza :wink:

to jest moj sub w domku sam malowalem go aerografem

tak czy inaczej nie polecam

chybacos w googlach znajdziesz jest masa pomyslow ale najlepsi sa amerykanie :D

submax6rn.jpg

jeżeli będziesz na poważnie już przymiezał do jakiegoś np:aerografu znam gościa ktory miał(czy też może ma nadal)studio tatuażu w W-wie i zajmuje się malowaniem aut jeżdził też za granicę żeby malować fury ludziom,ma ostry talent takie dziary jak ta robi bez wstepnego szkicudziara.jpgzdjecie tego nie oddaje ale patrząc na tatuaż jest wrażenie 3d :shock:

nom tatuaz wymiata tak samo jak sub mam na oku kolesia u siebie ktory wlasnie sie bawi malunkami na auta tylko szukam jakiegos projektu czy cos mozliwe ze za dobra cene sie zdecyduje ale ja jestem bardzo wybredny co do wzorów :] pozdrawiam