Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotel kierowcy luzy.


pafcik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

może ktoś się spotkał z takim problemem w patku z fotelami elektrycznymi i pamięcią, podczas slalomu fotel a właściwie jego dolna część (siedzisko) przesuwa się na boki o kilka mm co jest trochę irytujące i sprawia że w zakręcie kierowca nie czuję się pewnie.

Auto jest na gwarancji zgłaszałem to już 3 razy za każdym razem coś tam dłubali a to i tak nic nie dało, w końcu powiedzieli słynne "ten typ tak ma"

W sumie podszedłem do egzemplarza bliźniaczego w salonie i faktycznie auto nowe ma ruszający się fotel!!!

Co za żenada nie mam argumentów.

 

Może ktoś się z tym spotkał i to naprawił jakimś domowym sposobem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzisko ma lekkie luzy, gdy jest maksymalnie opuszczone. Wystarczy minimalnie je podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

hej

u mnie także jest luz ale do przodu i tylu

przy hamowaniu podchodzi ok 1mm do przodu a przy ruszaniu go cofnie troszkę.

a w sobote jak wysiadałem cofnal się fotel a po zamknieciu drzwi podjechal na maxa pod kierownice i nie da rady go cofnac.

po nacisnieciu przycisku slychac stuknięcie a fotel jak stal tak stoi :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami, też tak mam. W nysce d40 też się zdarzało. Widocznie ten typ tak ma

 

co do cofania: u mnie u pasażera wciągnęło kawałek folii w ślimaka i siedzenie stoi. Bober1 sprawdź czy jakiegoś syfa u ciebie nie ma

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

silniczek od przesuwania padl bo klepie a nie poszcza pradu dalej :((( szukałem i nigdzie nie mogę znalesc tej czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...