Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kilka pytań T30 2004 2.5 automat


kubrick007

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nowy użytkownik chciałbym się przywitać!

 

Mam kilka pytań, na które odpowiedzi nie znalazłem na forum, a kupiłem X'a kilka dni temu:

1. Czy na lewarku automatycznej skrzyni biegów powinno być podświetlenie , poza tym na tablicy? ( w nocy lewarek jest czarny jak d...)

2. Na lewarku jest guzik oznaczony jako O/D, po jego wyciśnięciu na tablicy pojawia się kontrolka O/D OFF. Cóż to oznacza.

3. Czytając temat o napędzie 4x4, czy na przeglądzie  mając auto w automacie poddać się testowi na rolkach czy kategorycznie odmówić?

4. Kiedy zapala się kontrolka pomarańczowa 4WD?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad3 Generalnie możesz mieć w d... temat rolek - to problem diagnosty...

Ad4 Jak przegrzejesz napęd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad2. OD włączone standardowo auto wrzuca nadbieg jeśli tylko może, w sytuacji gdy jedziemy pod górę lub z dużym obciążeniem np: przyczepa żeby nie męczyć skrzyni wyciskamy guzik O/D do pozycji OFF i auto porusza się na biegu lub podbiegu. 

 

Ad 2,3 i 4 wyjaśnione. Brakuje informacji o ewentualnym podświetleniu pozycji lewarka automatycznej skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ad. 1. u mnie nie ma podświetlenia przy lewarku i w sumie nie spotkałem się w tych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...