Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Łożysko tylnego koła


Gość przemoc80

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemoc80

czy ktoś wymieniał łożyska z tyły czy można wymienić je samemu czy trzeba wymieniać całą piastę ? jak by ktoś

to robił proszę o podpowiedź. gdzie i jakie łożyska zamówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożyska raczej nie - Piasta. Koszt pewnie zależy od producenta. Ja zapłaciłem z półtora roku temu coś 100 za piaste (nie pamiętam dokładnie. Prawdopodobnie dasz se rade sam. Ale po co sie męczyć gora pół godziny roboty dla mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sto procent całe piasty nie ma łożysk na tył do tino niedawno robiłem tył nie pamiętam dokładnie ile zapłaciłem ale nie było żle powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniałem łożysko tylne.Auto zostało zabrane do warsztatu po wymianie odstawione pod dom cały koszt:łożysko KANAKO-190zł+wymiana 100zł(bez wychodzenia z domu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość jkorytko

Witam

Powiedzcie czy wymienia się łożysko czy jednak całą piaste

Mam tino 1,8 z 2001 r i zaczyna mi wyć prawe tylne koło a z tego co widziałem to piasta kosztuje koło 290 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedzcie czy wymienia się łożysko czy jednak całą piaste

Mam tino 1,8 z 2001 r i zaczyna mi wyć prawe tylne koło a z tego co widziałem to piasta kosztuje koło 290 pln

Musisz się zorientować cenowo. na manualu widać że jest jedno łożysko i można je zdemontować na prasie. Więc łożysko+mechanik, co będzie tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

Szykuję się do wymiany łożyska tylnego koła z piastą. Auto ma abs. Mam dwa pytania :

czy możecie polecić jakąś firmę. Wiem że dobry jest FAG i SKF ale myślę o trochę tanszym zamienniku.

 

Drugie pytanie to czy kupić z łożysko pierścieniem abs czy bez niego? Znajomy mechanik zasugerował że z pierscieniem bo może pęknąc podczas ściągania starego łożyska. Macie jakieś doświadczenia w tym względzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...