Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie schodzące obroty


marcingiz1

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wystąpił po tym jak samochód zgasł mi gdy stałem w korku, podniosłem noge z sprzęgła na biegu.

 

Przed tym obroty po wciśnięciu sprzęgła podczas jazdy spadały na 800 - 900.

 

Teraz w czasie jazdy gdy wcisnę sprzęgło na biegu to obroty spadną do 1200 trochę podrosną do 1300 i utrzymują sie na 1200, chyba ze wrzucę na luz i puszcze sprzęgło to spadają do 800, lub jak sie zatrzymam to spadną do 800. Ale podczas jazdy tak jak pisze wciskam sprzęgło, obojętnie czy mam bieg 2 czy 3,4 obroty 1200 1300, nawet jak jade wolno i wcisne to to samo.

 

Wiecie może co moze byc przyczyna?

 

Przeszukałem forum ale nic nie znalazłem.

Dzieki

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak było zawsze, jak stoisz to na wolnych schodzi z obrotów tak jak napisałeś, ale podczas jazdy utrzymuje podwyższone aby nei było "szoku" przy dodaniu gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak było zawsze, jak stoisz to na wolnych schodzi z obrotów tak jak napisałeś, ale podczas jazdy utrzymuje podwyższone aby nei było "szoku" przy dodaniu gazu

 

Byc może i masz racje, możne juz przewrażliwiony jestem, i doszukuje sie usterek.  Ale wydaje mi sie że wcześniej obroty spadaly..

 

Dzieki za pomoc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...