Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bezpiecznik 100A - męski


pazdziochhh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktos sie orentuje gdzie moge nabyc od reki w Warszawie bezpiecznik 100A męski do tino ? to jest ten najwiekszy w skrzynce z bezpiecznikami w komorze silnika. Rozładował mi sie akumulator przez światełko, odpaliłem z kabli od diesla i nie wiem czy to wina tego że za duży prąd dostał i sie stopił czy jakas usterka elektryczna, tak czy siak musze kupić na jutro i sprawdzić więc prosze o namiary na jakis sklep w Warszawie. Pozdrawiam

 

http://imgup.pl/di/LHXZ/1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dzwoń na Ostrobramską do Nissana(mają w miare ceny) lub na Młodnicką Tel.22 612 48 98 lub Mrówcza Tel.509 598 461,22 612 34 38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj w Norauto w Markach, ostatnio też taki wynalazek kupowałem po wyczynach mojej żony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki 40A jak na zdjęciu (też ciężko dostać) kupowałem w sklepie MOT-POL przy Domaniewskiej, można zadzwonić zapytać czy mają 100A

22 847 90 32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik zdobyłem na wolumenie. Teraz rodzi sie pytanie cyz to nie jest jakis problem  z elektryką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik zdobyłem na wolumenie. Teraz rodzi sie pytanie cyz to nie jest jakis problem  z elektryką ?

 

Jedyne wyjście - oczyścić dobrze złącze bezpiecznika i go zamontować. Następnie naładować tak jak należy aku, a potem podłączyć i obserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...