Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dokładka przedniego zderzaka N16


Bartek125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :D

mam pytanko czy ktos z Was ma dokładke pod zderzak lub progi z firmy giacuzzo jak ta czerwona na gorze, lub czy ktos moze chce, bo szukałem i w sumie znalazłem

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=65857949

wyglada to całkiem niezle, jest takze dostepna dokładka tylnego zderzaka 180zł i spojler na klape za 120 zł.Czy ktos byłby chetny, bo pewnie przy wiekszej ilosci byłyby jakies upusty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo interesująco. Wiadomo nie jest to spoiler oryginalny. Szkoda, że gościu nie pokazuje na zdjęciach dokładnie swojego wyrobu. Myślę, że trochę osób mogłoby być zainteresowanych. Przy większym zamówieniu moglibyśmy trochę potargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo interesująco. Wiadomo nie jest to spoiler oryginalny. Szkoda, że gościu nie pokazuje na zdjęciach dokładnie swojego wyrobu. Myślę, że trochę osób mogłoby być zainteresowanych. Przy większym zamówieniu moglibyśmy trochę potargować.

 

 

Rozmawiałem z gosciem i powiedział, ze bez problemu mozna zrobic upust dla wiekszej ilosci, utargowałem juz do 180 i mysle, ze bez problemu zbijemy jeszcze wiecej, niestety nie ma progów takich jak na zdjeciu powyzej:( ,ale mówił ze sa zmówione i moze kiedys beda.Produkcja takich dokładek nie jest droga, pod Krakowem facet robi po 90 zł, ale niestety nie do nissmaków.Co do jakosci, mamy kilku klubowiczow z Poznania moze ktos z Was podjedzie do goscia i zobaczy jak to wyglada w realu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z gosciem i powiedział, ze bez problemu mozna zrobic upust dla wiekszej ilosci, utargowałem juz do 180 i mysle, ze bez problemu zbijemy jeszcze wiecej, niestety nie ma progów takich jak na zdjeciu powyzej:( ,ale mówił ze sa zmówione i moze kiedys beda.Produkcja takich dokładek nie jest droga, pod Krakowem facet robi po 90 zł, ale niestety nie do nissmaków.Co do jakosci, mamy kilku klubowiczow z Poznania moze ktos z Was podjedzie do goscia i zobaczy jak to wyglada w realu :)

 

To widzę, ze masz dar przekonywania-potrafisz sie targować. Co do progów to jeśli chodzi almerkę z tego drugiego linka to dokładnie to samo możesz zamówić w firmie Cetus. Moje progi kilka dni temu przyszły i właśnie czekaja na malowanie i montaż.

Jeśli ktoś z klubowiczów ma zamiar podjechac do gościa, to moze warto zabrać ze sobą aparat i pstryknąć pare fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dokładką na przedni zderzak się wstrzymuję.....to nie na nasze krawężniki! ;-)

Dokladnie! Ja mam swój fabryczny troche obdarty w kilku miejscach od spodu, taka nakladke to na pewno bym urwal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzwonilem do chłopa i mowi ze bedzie tez tylni taki, z tym ze on poleca caly tylni zderzak juz z dokładka za cene ok 300 zł. ale na przod jestem chetny wiec mozna zamowic wieksza ilosc bedzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! Ja mam swój fabryczny troche obdarty w kilku miejscach od spodu, taka nakladke to na pewno bym urwal!

 

no własnie, ja juz ten mam wystarczająco obdarty, a Malina stoi niżej.....kiedyś mój brader nie wymierzył i doprawił go konkretnie, jest do malowania! bleeeee, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzwonilem do chłopa i mowi ze bedzie tez tylni taki, z tym ze on poleca caly tylni zderzak juz z dokładka za cene ok 300 zł. ale na przod jestem chetny wiec mozna zamowic wieksza ilosc bedzie taniej

 

cały tył za 3 stówy???? hmmmmmmmmmmm.......a można to gdzieś zobaczyć? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, ze masz dar przekonywania-potrafisz sie targować. Co do progów to jeśli chodzi almerkę z tego drugiego linka to dokładnie to samo możesz zamówić w firmie Cetus. Moje progi kilka dni temu przyszły i właśnie czekaja na malowanie i montaż.

Jeśli ktoś z klubowiczów ma zamiar podjechac do gościa, to moze warto zabrać ze sobą aparat i pstryknąć pare fotek

 

masz moze zdjecia tych progów z cetusa, bardzo bym chciał zobaczyc jak wygladaj, no i oczywiscie ile płaciłes za nie??

 

PetR adres i nr telefonu wysłałem Ci na pw, jezeli tam bedziesz to wez moze aparat i pstryknij to co ma do nissmaków.

 

lancer ja jestem zainteresowany jak najbardziej :D, tylko musimy zebrac zamówienia zeby było taniej.Co do zderzaka, 300 zł cos mało skoro za dokładke spiewa 180 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do domu zajechałem obejrzeć co też ciekawego do naszych nissanków można nabyć w tym sklepie. Sklepik mały, ale towaru dużo. Niestety do almerki wypatrzyłem tylko przednią nakładkę, do innych nissanków nic. Akurat właściciela nie zastałem, a zastępująca go mama nie potrafiła mi udzielić żadnych dodatkowych informacji. Na moje oko wygląda to porządnie, ale przyznaję, że sam nigdy nie montowałem ospojlerowania, więc może trzeba zwrócić na coś szczególną uwagę? W każdym razie powierzchnia elementu jest równa, gładka i bez pęknięć. Foto nie mogłem pstryknąć, bo ze względu na wielkość sklepiku (2x2) musiałbym wynieść element na zewnątrz :wink: żeby zrobić to z odpowiedniej odległości :lol: ,a pani nie chciała się na to zgodzić.

Jakby co, to mogę podjechać jeszcze raz, ale zainteresowani mogą też poprosić sprzedającego o dodatkowe fotki na maila. Tak samo, jeżeli chodzi o jakość jego towaru to proponuję sprawdzić komentarze na Allegro - jeżeli były jakieś buble - to na pewno ktoś z kupujących to zgłosił.

Namiary na sklepik:

ul. Marcelińska 51A (narożnik Szamotulskiej), tel. 8688445 (kierunkowy 61)

Poznań 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz moze zdjecia tych progów z cetusa, bardzo bym chciał zobaczyc jak wygladaj, no i oczywiscie ile płaciłes za nie??

Fotki wysłałem na Twojego maila. Co do kosztów zakupu to cena jest przystepna dla portfela - 225,70 zł z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzionki za fotki własnie ogladałem, nie wiem czy sie skusze cos jakies takie mało masywne mi sie wydaja :? kurcze nie wiem, a czy ktos jeszcze z Was ma załozone progi prosze o info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzionki za fotki własnie ogladałem, nie wiem czy sie skusze cos jakies takie mało masywne mi sie wydaja :? kurcze nie wiem, a czy ktos jeszcze z Was ma załozone progi prosze o info :D

Faktycznie są mało agresywne. Ale o to chodzi. One maja delikatnie poprawić charakter samochodu. Osobiście nie lubie samochodów obwieszonych dużymi spoilerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzionki za fotki własnie ogladałem, nie wiem czy sie skusze cos jakies takie mało masywne mi sie wydaja :? kurcze nie wiem, a czy ktos jeszcze z Was ma załozone progi prosze o info :D

Faktycznie są mało agresywne. Ale o to chodzi. One maja delikatnie poprawić charakter samochodu. Osobiście nie lubie samochodów obwieszonych dużymi spoilerami.

Czyli rzecz gustu... no procha :D :D

 

Jezeli chodzi o dokładke to mam rozumiec ze zainteresowany jestem ja i lancer, czy moze ktos jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...