Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 korozja pod listwą ozdobną drzwi - pomocy !


margo355

Rekomendowane odpowiedzi

     Witam wszystkich posiadaczy primerek.Po ostatniej zimie podczas mycia zauważyłem rdzawy wyciek spod listwy drzwi kierowcy.Niewątpliwie jest to efekt lania solanki w czasie zimy i to,iż moja primerka ma już 14 lat.Proszę Was o radę,jak zdjąć listwę,bo nie wiem,czy ona jest tylko przyklejona,czy też jest mocowana na kołki i czy trzeba rozbierać poszycie wewnętrzne drzwi.Na innym forum dowiedziałem się,że najlepszym środkiem zabezpieczającym takie miejsca jest Rust stop dobrany w odpowiednim kolorze.Pozdrawiam i dziękuję za sensowną podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem od początku posiadania primy tj 4 lata, wszystkie twoje starania pójda na marne,stracsz kase ,czas itd

 

Najlepszywm wyjściem w który i ja zainwestowałem to kupno drzwi w dobrym stanie,jak dobrze poszukasz to nawet z twojego koloru dostaniesz,

 

Na tablicy da sie nawet kupić nowe .

 

Mnie cała impreza z drzwiami kosztowała 240zł z przełożeniem ,kupiłem ten sam kolor, przy okazji udrożniłem i zabezpieczyłem odpływy wody

 

Jeśli się zdecydujesz na zakup drzwi dwie moje rady, gdy w grę będzie wchodzić przesyłka to za 5 zł daj zaznaczyc opcje 'sprawdzenie towaru przy kliencie'

 

,to uchroni Cie przed uszczkodzeniami podczas transportu, po drugie proś na złomowcach o dokładne zdjecia spodu ,srodka i listwy drzwi.

 

Polecam ten sklepik http://allegro.pl/sklep/12820771_aniaimport , robią zdjecia i jak mówią że są w dobrym stanie to tak jest.

 

Wez też pod uwagę że naprawy blacharsko lakiernicze są objete roczną gwarancją a wszelakie dłubaninki i tak wyjdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem od początku posiadania primy tj 4 lata, wszystkie twoje starania pójda na marne,stracsz kase ,czas itd

 

Najlepszywm wyjściem w który i ja zainwestowałem to kupno drzwi w dobrym stanie,jak dobrze poszukasz to nawet z twojego koloru dostaniesz,

 

Na tablicy da sie nawet kupić nowe .

 

Mnie cała impreza z drzwiami kosztowała 240zł z przełożeniem ,kupiłem ten sam kolor, przy okazji udrożniłem i zabezpieczyłem odpływy wody

 

Jeśli się zdecydujesz na zakup drzwi dwie moje rady, gdy w grę będzie wchodzić przesyłka to za 5 zł daj zaznaczyc opcje 'sprawdzenie towaru przy kliencie'

 

,to uchroni Cie przed uszczkodzeniami podczas transportu, po drugie proś na złomowcach o dokładne zdjecia spodu ,srodka i listwy drzwi.

 

Polecam ten sklepik http://allegro.pl/sklep/12820771_aniaimport , robią zdjecia i jak mówią że są w dobrym stanie to tak jest.

 

Wez też pod uwagę że naprawy blacharsko lakiernicze są objete roczną gwarancją a wszelakie dłubaninki i tak wyjdą

Dzięki za podpowiedź.Masz rację,jeśli dostałbym drzwi takiego samego koloru to rzeczywiście byłoby to chyba najlepsze wyjście.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...