Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie o bagażnik i przednią szybę.


skaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zacznę od najprostszego - czy Juke w jakiejkolwiek wersji miał ogrzewaną ELEKTRYCZNIE przednią szybę ?

 

Pytanie drugie - czy ktoś z was może zrobić fotkę bagażnika, bez kuwet ? Ostatnio oglądałem Juka, w której sprzedawca twierdził że żaden Juke nie miał nigdy koła zapasowego (prawda) ? Do tego wszystkie łączenia były fatalnie (wizualnie brzydko) pociągnięte jasnożółtym spoiwem - czy też tak macie czy Juke którego oglądałem był poprostu bity ? Co ważne, bagażnik nie był pomalowany w kolor auta, wyglądało to jak zwykła szara farba podkładowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zacznę od najprostszego - czy Juke w jakiejkolwiek wersji miał ogrzewaną ELEKTRYCZNIE przednią szybę ?

 

 

 

nigdy nie miał i żaden sprzedawany w Europie Nissan też nie miał do chwili prezentacji nowego Qashqai'a który jako opcję posiada podgrzewaną przednia szybę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazdówka była w opcji bo normalnie był zestaw naprawczy ale z tego co oglądałem to zazwyczaj dodawali dojazdówke aby zachęcić do zakupu, co do spoiw to u mnie wygladaja normalnie i wszystko jest zamalowane kolorem auta w bagażniku zbytnio nie mam jak teraz zrobić foty ale jak poszukasz w dziale usterki to znajdziesz fotki jak to wygląda w wersji normalnej i 4x4...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, będę szukał. Gdyby ktoś miał gdzieś pod ręką jakieś foto, szczególnie w wersji bordowej, proszę dawać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...