Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Przestały działać tylne elektryczne szyby


KURCZAK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przestały mi dzialac tylne szyby w mojej nysce co moze byc przyczyna?? Czy od elektrycznych szyb sa bezpieczniki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez jest odglos pykania taki jak w tamtym linku ale jesli to by tak nagle poszlo odrazu z dwoch stron. musze sprobowac rozebrac i zobaczymy czy to jest tego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wlasnie przeczytalem link, ktory zamiescil kolega Ostek i widze, ze skorzystal z mojego opisu i wyczyscil styki. Zrob tak samo (wyczysc styki) i powinno dzialac.

Po robocie napisz czy wszystko jest okey.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to by zrobiło sie tak nagle??? Chodzilo wszystko bardzo dobrze, przez okres okolo 2 tyg nie uzywalem tylnich szyb i nagle chce opuscic a tu........................... nic sie nie dzieje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i styki przeczyscilem, silnik i prowadnice wymontowlem, wydaje mi sie ze silniczki sie spaliły gdyz podczas składania nie moglem złozyc prowadnicy ( przykrecic do drzwi) i wydaje mi sie ze musialo zrobic sie jakies zwarcie i silniczek probowal zamkanc szyby mimo ze były podniesione do gory i w ten sposób sie spaliły. Dodał ze nie modlem zamocowac prowadnic z szybami gdyz szyna prowadnic była podniesiona za wysoko i brakowało mi 3-4 milimetrów zeby wkrecic sróby.

Co o tym myslicie?? Jaki moze byc koszt wymiany prowadnic i silniczków??

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwarcie moglo sie zrobic tylko jesli skladales wszystko na zapalonej stacyjce, gdyz tylko wtedy szyby dzialaja. Co do cen uzywanych, to gdzies okolo 100-150 zlotych od strony (silniczek z prowadnica).

Jakby co, to moze mialbym gdzie zalatwic takie prowadnice z silniczkami.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest juz zle bo rozłozyłem ten silniczek i go poprostu popsułem podczas eksperymentowania :cry: ale prad dochodził do silnikczka a mimo to on stał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema rzeczy ktorych sie nie da naprawic :-)

 

ale skoro prad dochodzil to i tak byl popsuty :-), skoro przygasalo swiatlo to sprawdz czy mozna krecic wirnikiem, moze sie zatarl albo cos go zblokowalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirnik sie krecił bez wiekszych problemów (wszystko w granicach normy). Ale mnie ciagle zastanawia dlaczego tak sie stało z lewej i prawej strony. Jak by zrobiło sie jakies zwarcie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...