Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio-cd


Coyote024

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie siadla mi zmieniarka i aktualnie jestem w posiadaniu radia nissanowskiego ktore chciałem podlaczyc tymczasowo, ale wyskakuje mi info na wyświetlaczu New i chyba po 30 sekundach pojawia sie "secure" i nijak nie da sie go uruchomić , gdzies wyczytałem ze inne radio ktore podłączamy musimy w aso zaadaptować pod immo consultem, czy to prawda? Czy jest jakieś inne wyjście żeby podlaczyc radyjko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo radio jest parowane z samochodem na etapie produkcji. Może się okazac że bez wymiany wsadu pamięci w radiu nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jesli już został poruszony temat radia to i ja się o coś zapytam. Jak wyglada kwestia podlaczenia do pathfindera wszelakich uniwersalnych stacji multimedialnych? Miał ktoś z Was już z tym kontakt? Czy jest to temat bardzo problematyczny? Bo z tego co czytam powyzej to rozumiem iż zmiana radia wiąże się z grzebaniem w jego oprogramowaniu. Chyba że dotyczy to tylko odtwarzaczy fabrycznych. Mówiąc stacja multimedialna mam na myśli np. coś takiego

http://allegro.pl/radio-2din-peiying-py9907-gps-bt-dvb-t-7cali-4gb-i4080537032.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamontowanego Kenwood DNX7210BT. Nic nie trzeba przerabiać. Jedynie zaopatrzyłem się w adapter ISO - oryginalna kostka Nissan oraz adapter sterowania z kierownicy firmy Connect S2. Stacja idealnie pasuje w dziurę po radiu ale trzeba zdemontować z oryginalnego radia uchwyty i wywiercić w nich nowe dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...