Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mój Nissan WP12


Carlos217

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa.

Każdy się chwali więc i ja się pochwalę.

Mojego Nissana wyprodukowano w 2005 roku, silnik 1.9 dci. czipowany.

W samochodzie naprawiałem już wszystko co można naprawić z dislu. Koło dwu masowe, turbo, wtryski o ERG nie wspomnę.

W planach przyciemnienie szybek z tyłu, no i walka z fabrycznym navi, aby w końcu to ustrojstwo odpalić z mapami Polski.

post-62223-0-87079000-1396712899_thumb.jpg

post-62223-0-75169400-1396712915_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144
W planach przyciemnienie szybek z tyłu, no i walka z fabrycznym navi, aby w końcu to ustrojstwo odpalić z mapami Polski.

Podziwiam za wytrwałość :)

 

 

Podobno jest jakis patent na to z mapa renaulta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ale lepiej wychodzi adaptacja czytnika z bebechami od Infiniti G35. Proste jak dymanie.... Problem tylko jeden szukam już długo czytnika od takiego auta i w rozsądnej kwocie nie ma nic a nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ale lepiej wychodzi adaptacja czytnika z bebechami od Infiniti G35. Proste jak dymanie.... Problem tylko jeden szukam już długo czytnika od takiego auta i w rozsądnej kwocie nie ma nic a nic....

 

Infiniti a "rozsądna cena" to raczej nie współgra z sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infiniti a "rozsądna cena" to raczej nie współgra z sobą

w G35 siedzi też Clarion, bardzo podobny konstrukcyjnie jak u nas w P12.

Aha jeszcze jedno szukam od dłuższego czasu najnowszej mapy do naszych p12, oczywiście nie chodzi mi o polskę lecz cywilizowane kraje. Może któryś z kolegów widział takie cudo gdzieś na torrentach lub radpidach?

dobra panowie zakupiłem daszek na tylną klapę, folię do przyciemniania szyb już mam. Pozostało pomalować

 

daszek mam tego producenta

472d6fac210567ba.jpg

 

 

pozostało tylko malowanie na kolor nadwozia i montaż.

w najbliższych dniach zaczynamy przyciemniać szyby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w G35 siedzi też Clarion, bardzo podobny konstrukcyjnie jak u nas w P12.

Aha jeszcze jedno szukam od dłuższego czasu najnowszej mapy do naszych p12, oczywiście nie chodzi mi o polskę lecz cywilizowane kraje. Może któryś z kolegów widział takie cudo gdzieś na torrentach lub radpidach?

dobra panowie zakupiłem daszek na tylną klapę, folię do przyciemniania szyb już mam. Pozostało pomalować

 

daszek mam tego producenta

472d6fac210567ba.jpg

 

 

pozostało tylko malowanie na kolor nadwozia i montaż.

w najbliższych dniach zaczynamy przyciemniać szyby...

 

Czekamy na efekty i oczywiście zdjęcia po zakończeniu prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spoilerów pod zderzakiem takich jak na zdjęciach to chyba raczej nie będziesz zakładał? Bo trochę wioską zalatuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spoilerów pod zderzakiem takich jak na zdjęciach to chyba raczej nie będziesz zakładał? Bo trochę wioską zalatuje

 

no jasna sprawa że nie tylko daszek na klapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...