Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
Sign in to follow this  
Guest bercik

Książka serwisowa do Pickupa D21

Recommended Posts

Guest bercik

Jeżeli ktoś bedzie potrzebował wiadomości na temat budowy nissana pickupa D21 to mam u siebie książke serwisową. Instrukcja ta nadaje sie też do Terrano I z małymi wyjątkami. W Pickupie nie był montowany silnik TD27 tylko TD25 i KA24. Po za tym wszystko jest to samo oczywiście jeśli chodzi o mechanike. Mam oryginał tej książki a także jedną wersje wydrukowaną.

Guest fragles

Hej.Chetnie stalbym sie posiadaczem takiej ksiazkiw wpolskiej wersji. Mam Nissana Pick-up z 91r 2,4 benzyna i anglojezyczna ksiazke serwisowa. Jesli jest jakas mozliwosc dostania ksiazki to prosze o info.

red96@wp.pl

Guest bercik

mam ale tylko angielskjezyczna

Guest javor

Witam. Ja również byłby zaineteresowany taką książką. Prosiłbym o kontakt. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Guest De Soto

No wiec, ja jestem nowym posiadaczem pick up'a D21 z TD25 z roku96. Bardzo bym był zainteresowany ksiażka serwisowa do tego modelu bo ogólnie niewiele informacji na ten temat:( Posiadasz tę książke jeszcze?

Guest javor

mi sie udało znaleć książeczke cała zajmuje 37 mb angielska w .pdf jest w niej dosłownie wszystko

Guest De Soto

Masz jakiś namiar? Moze podeślesz na maila?

Guest javor

nie pamiętam adresu skąd to ściągnełem i jak teraz patrze to są tam tylko dwa typy silników KA24E i VG30E oba benzyna... wysłać oczywiście moge

Guest De Soto

To ja poprosze to cudo na maila:)

Guest javor

podaj maila na pw albo gg to jakoś to spróbuje wysłać w kawałkach :wink:

Guest Zosha Samosha

Cześć,

wiem, że temat jest stary, ale czy masz jeszcze tę książkę? ew. jaka jest mozliwość jej skopiowania? :)

pzdr

Guest javor

mam mam j.w. kontakt na pw to wyśle

Milator

Nie wiem czy temat aktualny, ale wlasnie poszukuje jakiejkolwiek dokumentacji do silnika KA24E, musze znalesc cos sie sypnelo i zmielilo do michy olejowej i nie mam pojecia od czego zaczac poszukiwania.

Z gory wielkie dzieki.

wlosy

Witam, ja również prosiłbym kogoś uprzejmego o podesłanie magicznej książeczki serwisowej, jeśli nie byłby to problem :-D Z góry dzięki!!

CoPinG

witam

jeżeli jest to możliwe to poproszę taką instrukcję do tego modelu (NISSAN PICKUP 2,5D '93)

pozdrawiam

Piotr

Guest cycu

Witam Was Wszystkich

Jestem nowym posiadaczem King Cab D21 2,4 benzyna 1992r.

I nie skłamie jak powiem że nic nie wiem na jego temat więc jak byście byli tak uprzejmi to chętnie skorzystam z tej instrukcji i uwolnię co poniektórych od moich laickich pytań

Pozdrawiam

hugh_h

ściągnąłem serwisówke do D21 ale tylko do silnika k24e, a mój ma td25, czy ktoś ma może taką z opisem do td25 z 97r,

generalnie to nissan wydał chyba suplement do silników diesla, może ten suplement ktoś ma.

Edited by hugh_h

Guest 1500jacek

Jeżeli ktoś bedzie potrzebował wiadomości na temat budowy nissana pickupa D21 to mam u siebie książke serwisową. Instrukcja ta nadaje sie też do Terrano I z małymi wyjątkami. W Pickupie nie był montowany silnik TD27 tylko TD25 i KA24. Po za tym wszystko jest to samo oczywiście jeśli chodzi o mechanike. Mam oryginał tej książki a także jedną wersje wydrukowaną.

Witam minęło 5 lat od Twojego wpisu o książce servisowej ale może..... potrzebuję JEDNEJ !!! informacji -gdzie jest zamontowany moduł ( przekazniki , przerywacz ) od kierunkowskazów .Nissan king-cab 1992 diesel .Jeśli znajdziesz napisz krótko będę wdzieczny ,Pozdrawiam

1500 jacek

hugh_h

Witam minęło 5 lat od Twojego wpisu o książce servisowej ale może..... potrzebuję JEDNEJ !!! informacji -gdzie jest zamontowany moduł ( przekazniki , przerywacz ) od kierunkowskazów .Nissan king-cab 1992 diesel .Jeśli znajdziesz napisz krótko będę wdzieczny ,Pozdrawiam

1500 jacek

U mnie jest jakiś patent chyba bo mam dokręcony do kolumny kierowniczej od spodu,

Jeżeli działa przerywacz jako tako to na słuch łatwo znaleźć :)

wojtus

Praktycznie wszystkie serwisówki są tu: bebrs.pie-dabas.net

hugh_h

tak średnio pod tym linkiem mogę znaleźć coś ?

mitsch

Czy ostatecznie posiada ktoś taką w pdf-ie.? 

Andrzej G
W dniu 6.03.2010 o 19:56, wojtus napisał:

Wiem, że wpis historyczny, ale otwiera wam się w ogóle ta strona, bo link chyba nieaktualny

mitsch
W dniu 2.10.2020 o 11:34, Andrzej G napisał:

bebrs.pie-dabas.net

Niestety nie działa ten link. 

Sam się dziwię że w necie jest tak mało informacji na temat D21.