Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NISSAN CONNECT


clawis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Nabyłem używanego juke z radiem nissan conect .Czy gubienie stacji radiowych np: RFM FM jest tylko w moim przypadku.Jeśli dotykam anteny ręką sygnał radiowy bardziej zanika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Nabyłem używanego juke z radiem nissan conect .Czy gubienie stacji radiowych np: RFM FM jest tylko w moim przypadku.Jeśli dotykam anteny ręką sygnał radiowy bardziej zanika .

Witam,nie tylko u Ciebie gubi stację,u mnie jest podobnie,myślę,że te radia tak mają.Wcześniej miałem forda focusa i miałem ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie tylko u Ciebie gubi stację,u mnie jest podobnie,myślę,że te radia tak mają.Wcześniej miałem forda focusa i miałem ten sam problem.

Witam.

Dzięki za odpowiedź.Pytam bo w Clio II mam radio ,w którym nawet nie wiedzialem że można gubić stacje radiowe ,gra poprostu  idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele swoim Żukiem nie przejechałem, ale na trasie ~ 150 km nie gubił mi żadnych stacji a RMF i Zet zaliczam do najsilniejszych bo z tymi nigdy nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...