Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż kratki, trzeci zagłówek i pasy


mihury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych forumowiczów,

 

planuje w swoim QQ 1,6 I-Way z homologacja na ciężarowy (4 osobowy) zdemontować kratkę i po ponownym przeglądzie technicznym zrobić 5 miejsce. Do tego potrzebuje trzeci zagłówek z tyłu oraz pasy bezpieczeństwa.

Niestety ale w 2010 roku jak odbierałem QQ byłem tak podniecony że nawet nie pomyślałem o tym aby zabrać zdemontowane elementy.

 

Moje pytania i prośby:

 

1). Czy ktoś z na forum mam taki zagłówek i pasy do sprzedania?

2). Czy gdzieś w Warszawie lub okolicach jest firma która zajmuje się demontażem oraz wystawia po tym odpowiednie zaświadczenie do wydziału komunikacji?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i wskazówki

 

Pozdrawiam

Mihury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak odbierałem swojego w 2009 roku to nie chcieli dać pasów bo mówili że pasy zostały w firmie przerabiającej auto na ciężarowe, a swoją drogą to zagłówek trzeci mam założony. Gdzieś na forum był już ten temat odnośnie rzeczy których nie dali przy przerabianiu auta na ciężarowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dali bo z tego co wiem - Nissan jako importer zlecił przygotowyanie samochodów w wersji "ciężarowej" na skłądzie celnym i tam te wszystkie elementy zdemonotowane zostały - które systematycznie były komisyjnie niszczone :( :( :( aby nie trafiły do obiegu oraz aby nikt nie mógł postawić zarzutów Nissanowi ,że łamie prawo - ale ile w tym prawdy to nikt nigdy się nie dowie choć pierwsze samochody po przeróbkach trafiły z zagłówkami i pasami w bagażniku ale widocznie to tylko przez niedopatrzenie między importerem a firmą wykonujacą adaptacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...