Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

cena świec żarowych

Guest morbid
 Share

Recommended Posts

witam

może ktoś wie jaka jest cena świec żarowych do nissana CD17 bo w moim miasteczku są po 28złszt .Drogo czy nie pozdrawiam

Dobrze a jakiej firmy? Bo jak NGK albo Denso to powiedziałbym że darmo. Sam szukam świec do swojego N14, ale cena po prostu mnie zwaliła z nóg: 80 PLN/szt NGK sobie życzą w Ursusie.

Guest morbid
witam

może ktoś wie jaka jest cena świec żarowych do nissana CD17 bo w moim miasteczku są po 28złszt .Drogo czy nie pozdrawiam

Dobrze a jakiej firmy? Bo jak NGK albo Denso to powiedziałbym że darmo. Sam szukam świec do swojego N14, ale cena po prostu mnie zwaliła z nóg: 80 PLN/szt NGK sobie życzą w Ursusie.

witam

na opakowaniu pisze GLOW PLUG JC l41000 HKT CORPORATION jak myśliće badziewie :?: pozdrawiam

Guest bercik

Jezeli jeszcze szukasz świec do swojego sunniaczka to moge ci załatwić za ok60 zł za sztuke.Mówie oczywiście o japońskich.

• 1 month later...
Jezeli jeszcze szukasz świec do swojego sunniaczka to moge ci załatwić za ok60 zł za sztuke.Mówie oczywiście o japońskich.

Jakiej firmy? Czy załatwisz mi również fakturę VAT-owską bo takowej potrzebuję?

No właśnie czytałem na forum 4 x 4 że świece HKT nie sprawdzają się w Patrolach..............dlatego nie jestem do nich przekonany................muszę mieć fakturę bo odliczę VAT a zwykły rachunek mi idzie tylko w koszty...............ale dzięki za fatygę............poza tym bercik te swiece są na Ostrobramskiej po 48 PLN/szt. :roll: z F-rą

tak bo oni maja najwiekszy rabat w jc a ja mam tylko 18 %.gdybym miał wiecej to cena była by inna.

Co do świec HKT to mój ojciec jeżdzi Nissanem Urvanem 2,5 dieslem i na tych świecach smiga już 4 lata (140000 tys km) i nigdy nie było z nimi problemu, nawet w najwieksze mrozy. a co do swiec NGk to juz nie są robione w japoni tylko gdzies w europie.

• 2 weeks later...
Kupiłem 4 sztuki świec NGK BKR 6 E, (były też BKR 5 E) po 9 złotych sztuka w siedlcach, do mojego N14

o ile sie orientuje to sa swiece iskrowe a w temacie chodzi o zarowki. Jutro się dowiem ile kosztuja dobre zarowki i dam odpowiedz.

pozdrawiam

Ja kupilem NGk BRK5E do swojego N14 za 65 zl za 4 szt. i takie wlasnie maja do niego byc swiece. Nie wiem skad wy macie takie ceny po 80/szt. ale skoro oznaczenie maja brk5e to sa wlasciwe jesli chodzi o silnik GA16DE rocznik 93/94 90 KM N14. Pozdrawiam

Takie wlasnie mam w swojej ksiazce serwisowej ktora kupilem razem z sunny i takie kupilem, a w katalogu jaki gostek w sklepie mial tez takie mi poradzil wiec wszystko sie zgadza. Ich cena jest okolo 15/szt. i nie wystepuja w kompletach po 4 szt. tak jak inne modele sa pakowane pojedynczo i akurat u mnie w miescie nigdzie ich nie bylo, czekalem 2 dni bo musialem zamawiac.

Podłączam się do pytania o ceny świec żarowych, ale do silnika CD20 (N14). W internecie znalazłem po 95zł, da się taniej? Jeśli tak to gdzie szukać?

Ja kupilem NGk BRK5E do swojego N14 za 65 zl za 4 szt. i takie wlasnie maja do niego byc swiece. Nie wiem skad wy macie takie ceny po 80/szt. ale skoro oznaczenie maja brk5e to sa wlasciwe jesli chodzi o silnik GA16DE rocznik 93/94 90 KM N14.

Zorgon rozmawiamy o świecach żarowych do diesla silnik CD 20. Chciałbym żeby świece żarowe były w cenie zapłonowych :lol:

Podłączam się do pytania o ceny świec żarowych, ale do silnika CD20 (N14). W internecie znalazłem po 95zł, da się taniej? Jeśli tak to gdzie szukać?

Dobrze a co to za świece (jakiej firmy) i skąd jesteś jeżeli można spytać?

Tutaj masz świece żarowe do Sunny japońskiej firmy Eiko po 48 PLN/szt. Ewentualnie na ostrobramskiej, świece HKT. Nie znam opinii na temat żadnych z tych świec więc, ciężko mi coś polecić. Aczkolwiek ja osobiście zdecyduje się raczej na Eiko.