Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak zdjąc gałke zmiany biegów


Gość mapetu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

he porombane...skonczylo sie na rozerwaniu wszystkich warstw...bylo przykrencone i przyklejona a koncowy etap to uciencie pilka do metalu...wiecej nie chcialbym tego robic ale dzieki wielkie za rade.

 

P.S. a macie jakies konkrety co do montazu mieszka na skrzynie? najfajniej jakby ktos mial jakies fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja skrucilem o jakis centymetr ale jeszcze nie zasanawialem sie czy wygodnie jest sterowac radiem czy nie acz kolwiek macie racje wysokosc byla o.k. jesli chodzi o kontrole radiem...a czy ktos zmienial juz mieszek przy skrzyni biegów bo jeszcze nie wiem jak to zrobic by ladnie wygladalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ten zestaw od dłuższego czasu montuję u siebie w N15

galka_ramka_mieszekN15.jpg

Wyciąłem już dodatkową ramkę z płyty MDF, która będzie podstawką pod ten zestaw - ponieważ nie chcę niszczyć oryginalnego mieszka, który jest zintegrowany z podstawką. Na razie pomalowałem tą ramkę, ale optymalnie byłoby ją obciągnąć skórą.

 

Zdejmowanie oryginalnego mieszka w N15.

Oryginalny mieszek razem z podstawką w N15 zdejmuje się podważając go śrubokrętem od przodu (czyli od strony ręcznego hamulca) i odchylając do góry (po przeciwnej strony są zaczepy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ela i Piotr

Ten zestaw od dłuższego czasu montuję u siebie w N15

Wyciąłem już dodatkową ramkę z płyty MDF, która będzie podstawką pod ten zestaw - ponieważ nie chcę niszczyć oryginalnego mieszka, który jest zintegrowany z podstawką. Na razie pomalowałem tą ramkę, ale optymalnie byłoby ją obciągnąć skórą.

 

Zdejmowanie oryginalnego mieszka w N15.

Oryginalny mieszek razem z podstawką w N15 zdejmuje się podważając go śrubokrętem od przodu (czyli od strony ręcznego hamulca) i odchylając do góry (po przeciwnej strony są zaczepy).

 

Śliczniutkie :):) a czy do N16 takie cudo tez sie nada ? :?: i gdzie to zakupić ...przede wszystkim mieszek... :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...