Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

jak zdjąc gałke zmiany biegów

Guest mapetu
 Share

Recommended Posts

Jonek albo z krzepa z nadgarstka i tez pojdzie :wink:

Jeśli wolisz krzepe z nadgarstka, a nie francuzika........ no cóż, Twój wybór :!: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Pozdro! :twisted:

he porombane...skonczylo sie na rozerwaniu wszystkich warstw...bylo przykrencone i przyklejona a koncowy etap to uciencie pilka do metalu...wiecej nie chcialbym tego robic ale dzieki wielkie za rade.

P.S. a macie jakies konkrety co do montazu mieszka na skrzynie? najfajniej jakby ktos mial jakies fotki

Ha ha Jonek ale wyciagnales wniosek tylko zeby dwojako tego nie zrozumiano :lol::lol::lol: . A tak w ogole to jak dla mnie oryginalna dlugosc galki jest oki mozna sobie reke polozyc i rediem sterowac :wink: .

Guest mapetu

a ja skrucilem o jakis centymetr ale jeszcze nie zasanawialem sie czy wygodnie jest sterowac radiem czy nie acz kolwiek macie racje wysokosc byla o.k. jesli chodzi o kontrole radiem...a czy ktos zmienial juz mieszek przy skrzyni biegów bo jeszcze nie wiem jak to zrobic by ladnie wygladalo?

• 1 month later...

Ten zestaw od dłuższego czasu montuję u siebie w N15

galka_ramka_mieszekN15.jpg

Wyciąłem już dodatkową ramkę z płyty MDF, która będzie podstawką pod ten zestaw - ponieważ nie chcę niszczyć oryginalnego mieszka, który jest zintegrowany z podstawką. Na razie pomalowałem tą ramkę, ale optymalnie byłoby ją obciągnąć skórą.

Zdejmowanie oryginalnego mieszka w N15.

Oryginalny mieszek razem z podstawką w N15 zdejmuje się podważając go śrubokrętem od przodu (czyli od strony ręcznego hamulca) i odchylając do góry (po przeciwnej strony są zaczepy).

Guest Ela i Piotr

Ten zestaw od dłuższego czasu montuję u siebie w N15

Wyciąłem już dodatkową ramkę z płyty MDF, która będzie podstawką pod ten zestaw - ponieważ nie chcę niszczyć oryginalnego mieszka, który jest zintegrowany z podstawką. Na razie pomalowałem tą ramkę, ale optymalnie byłoby ją obciągnąć skórą.

Zdejmowanie oryginalnego mieszka w N15.

Oryginalny mieszek razem z podstawką w N15 zdejmuje się podważając go śrubokrętem od przodu (czyli od strony ręcznego hamulca) i odchylając do góry (po przeciwnej strony są zaczepy).

Śliczniutkie :):) a czy do N16 takie cudo tez sie nada ? :?: i gdzie to zakupić ...przede wszystkim mieszek... :P:P