Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oklejenie samochodu folją


barwol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję okleić samochód czarną folią. Czy macie doświadczenie w takim zadaniu? Gdzie można takie zadanie dobrze zrobić (jakość położenia, jakość folii, brak nacięć na lakierze samochodu po docięciu folii). Dziękuję za wszelkie adresy (oczywiście im bliżej Krakowa tym lepiej :whistle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję okleić samochód czarną folią. Czy macie doświadczenie w takim zadaniu? Gdzie można takie zadanie dobrze zrobić (jakość położenia, jakość folii, brak nacięć na lakierze samochodu po docięciu folii). Dziękuję za wszelkie adresy (oczywiście im bliżej Krakowa tym lepiej :whistle:)

W krakowie masz firmę wraperzy.pl  na ich stronie można zerknąć na zdjęcia oklejanych aut.

W wyszukiwarce po wpisaniu frazy oklejanie aut wyświetlą się dziesiątki stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego polecam hydrografike! Koszt trochę większy ale jakość wykonania jest o niebo lepsza , firm sie tym zajmujących jest dość sporo w Polsce , w Krakowie jest tez napewno, zobacz galerie jak to wyglada, polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto ma być w macie to pomyślał bym nad plasti dipem bo to łatwo zedrzeć i nie zostawia śladu w Ostrowie Wielkopolskim jest firma co to nakłada profesjonalnie (zakładam że w wielkim Krakowie też jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chodzę za oklejeniem Path'a. Obecny czarny metalik doprowadza mnie czasami do szewskiej pasji. Byle co i już rysa.

 

W Krakowie w firmie Stick centrum folii dostałem cenę od 5000zł za oklejenie czarnym matem (folia + robocizna). Czas realizacji około 3-4dni. Czekam jeszcze na info z carfolie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znakomita ekipę która to robi sprawnie szybko i w przystępnej cenie. Są to wicemistrzowie Polski w car wrappingu niestety w Olsztynie wiec kawałek od Krakowa ale może warto...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Widzę, że temat się rozwija. Ja szukam możliwości oklejenia lub innej tak, żeby można było tym samochodem wjechać w krzaki i wyjechać z nadal czarnymi bokami. Aktualny lakier  tego nie gwarantuje. Szukam opinii osoby lub osób, które już coś takiego robiły i są zadowolone ponieważ:

1. materiał jest dobrej jakości

2. położenie jest SUPER

3. nie ma naciąć na lakierze od docinania nowej naklejki (patrz potencjalne miejsce korozji)

Znalazłem wiele firm w necie (też tych w Krakowie) - tylko która jest dobra?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wygląda też pokrycie samochodu Plasti Dipem. Jest firma w Krakowie która oferuje nawet przystępną cenę biorąc pod uwagę pokrycie folią: http://www.oemtuning.pl/plastidip/cennik-produktow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z olsztyńskiej roboty natomiast nie wierz w cuda i puste obietnice. Jak chcesz jeździć po krzakach to żadna folia plastidip czy lakier nie da gwarancji. Jeżdżąc po krzakach trzeba liczyć się z uszkodzeniami w każdym wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sq9mcs o tym właśnie pisałem kilka postów wyżej :) plasti dip ma tą zaletę że znudzi ci się to go zrywasz jak rękawiczkę lateksową:P noi na bidę można kupić w puszkach i samemu sobie omalować bo tym się nie da nawet zacieku zrobić:P widziałem felgi w czarnym macie gość sam malował mówi że pierwszy raz w życiu szpraj w ręce miał i wyszło mu elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plasti Dip zaczyna mi się podobać chociaż są też wady np. podatność na rysy. i czyszczenie powłoki.

Polecam film na temat Plasti Dipa: https://www.youtube.com/watch?v=DvpBKMNu4KE

 

Mam wycenę z firmy car-folie.pl

Oklejenie folią 3M 1080 - 5500zł netto

Z tańszym materiałem od 4000zł netto

dają 2 lata gwarancji

Edytowane przez sq9mcs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam nagrane oklejenie w oklejamyfury.pl

 

Widziałem na żywo ich dzieła i przyznam szczerze robią wrażenie. Wycena jest robiona indywidualnie do samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarąbisty kameleon, trochę nie pasuje do terenowki ale do bulwarowki jak najbardziej. Tak pomalowany path znacząco wyrózniałby się z tłumu innych aut... :-) tzn innych pathów.  Bo porównując z resztą jezdzących po naszych drogach autach path to rzadki widok, gabarytowo trudno niezauważyć....

Kolorek ładny, ciekawe ile kosztuje takie malowanie u ruskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...