Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera N15 i klima


Gość przempu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na samym poczatku chcialem wszystkich powitac, bo jestem nowy na forum. od niedawna jestem bardzo szczesliwym posiadaczem Nissana Almera 1.6 SR - naprawde SUUUUPER autko!!! w porownaniu do mojej "byle" :) Felicji to PRAWDZIWY MERCEDES!! :)

 

A teraz moje pytanko. Czy tez tak moze macie, ze na LUZIE jak zalacza sie sprezarka i WENTYLATORY to nagle na kilka chwile spadaja obroty?? Potem ROSNA i wszystko sie stabilizuje i nie ma zadnych problemow! Klima jest OK, bo bylem u fachowcow i powiedzieli ze jest szczelna, sprezanie super. A co do tych spadkow obrotow to powiedzieli, ze TEN TYP TAK MA... Nie wiem, czy mam im wierzyc... :( Stad do Was pytanie: czy rzeczywiscie TAK jest, czy ja mam cos "skopane" z autem??

W kompie nie ma zadnych BLEDOW!! Wszystko jest CACY!! :)

 

z gory dziekuje za odpowiedzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ,mnie na luzie jak wlacze nawiew czy swiatla to obroty wzrastaja nieduzo i nie na dlugo ale za chwilke sie to stabilizuje. A do tego ze kupiles N15 1,6 SR to gratulacje zobaczysz naprawde fajne auto , moze troche skrzynia za krotka a tak caculo :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Tez sie ciesze, ze mi sie to autko trafilo. Jak na razie jestem bardzo zodowolony, a FOTELE!!!! To BAJKA!!!!!!!!!! Przejechalem 400 KM nad morze i BEZ ZADNYCH BOLOW!!! :P

 

A co do mojego pytania, to ciesze sie, ze to jest powszechne w Almerach :), bo juz sie balem, ze mam cos nie tak z autem. ;)

 

dzieki za odpowiedzi chlopaki!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...