Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dodatkowe oświetlenie na nogi i pod lustra boczne:)


MACK17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy. Korzystając z nadmiaru czasu jaki mam w święta siedziałem sobie przy moim Pathfinderze i wymyśliłem dwa udogodnienia jednakże mam pewna wątpliwość. Chcę zamontować pod lusterkami bocznymi lampki tak jak jest to w oryginalnej wersji które doświetlały by dojście do samochodu oraz podświetlanie podłogi u kierowcy i pasażera z przodu.. Lampki które chcę zastosować to WAŚ LW 08 . Chcę to podłączyć tak aby zapalało się razem z górnymi lampkami oświetlenia kabiny. Jako że mam zamontowane ledy w tych górnych lampkach dodatkowe oświetlenie nie będzie problemu z przeciążeniem instalacji czy cuś:). Wiem że na forum był już taki temat czytałem go ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi osoby która taki zabieg przeprowadziła i jej to działa... mam otwartą manualkę i w schemacie instalacji elektrycznej oświetlenia kabiny widzę na stronie LT-193 pin który ma numer 42 i nazwa się Power sup(Room/L) i wychodzi z niego przewód na TO LT-INT/L-03 przechodząc dwie strony dalej mamy rozrysowane właśnie TO LT-INT/L-03 czyli schemat instalacji lampek górnych i na dole jest pin opisany nr52 ROOM LAMP OUTPUT i obok BCM. Moje pytanie brzmi czy tymi lampkami Mogę się wpiąć w 42 lub 52 Pin przy BCM? proszę o odpowiedź osoby która trochę lepiej jak ja rozumuje ten schemat (napewno mistrz sq9mcs lub alkaspaw :) ). z góry dziękuję i pozdrawiam WESOŁEGO ALLELUJA =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...