Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wtryskiwacze


Misiekcopper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe czy używane?

No i stało się dowiedziałem się że wtryskiwacze do śmieci, i tu moje pytanie kupować nowe koszt wiadomo nie mały a nawet ogromny, czy używane ale nie wiadomo jak długo posłużą. Może już ktoś z was miał taki problem chętnie się dowiem jak go rozwiązał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czytałem to już wszystko. Ale tak po cichu liczę na wypowiedzi "tak nowe bo...".," "tak używane bo..... " ułatwi mi to podjęcie decyzji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja daję rade na używkach - to te polecane w temacie... - o problemie zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zaoszczędzisz przy zakupie kup używki oczywiście to nie daje gwarancji, że problem rozwiążesz mniejszym kosztem bo może się okazać, że ponownie problem się powtorzy wcześniej niż na nowej części - ale na wakacje w tym roku u teściowej bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość handlujacych uzywanymi cześciami daje gwarancje rozruchową.

Nie ma wiec specjalnego problemu ,jesli po zamontowaniu okaze sie ,ze ktorys z wtrysków nie domaga.Wymienia albo oddzaca pieniadze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo czy odda pieniądze nawet na gwarancji rozruchowej, ja mam złe doświadczenia w wielu towarach. Raczej większość zrobi wszystko by olać kupującego. Niby można iść na policje ale kto to zrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za swoje opinie i chyba jednak postawie na nowe. Strasznie dużo jest używanych i różnice w cenach są też spore koszt 4 używanych to przynajmniej koszt jednego nowego a tak jak napisał Bartezm przesyłka robocizna i czas to też ukryte koszty, nerwów nie liczę bo sami wiecie jak wkurza auto które stoi na warsztacie i generuje same wydatki :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za swoje opinie i chyba jednak postawie na nowe. Strasznie dużo jest używanych i różnice w cenach są też spore koszt 4 używanych to przynajmniej koszt jednego nowego a tak jak napisał Bartezm przesyłka robocizna i czas to też ukryte koszty, nerwów nie liczę bo sami wiecie jak wkurza auto które stoi na warsztacie i generuje same wydatki :-P

Kiedy Kolega ma obawy z zakupem uzywanych wtrysków ,mozna auto podstawic do wyspecjalizowanej f-my ,ktora regeneruje jak również sprzedaje uzywane/regenerowane   wraz montażem i gwarancja w cenie.Na pewno to wyjdzie duzo taniej niz zakup nowych a przy okazji bedzie 100%pewności co do montazu i przy okazji sprawdzenie i regulacja calego układy wtryskowego.

Ja polecam np ta firme:

http://www.proftec.pl/

jeden tylko mankament-nie można do nich przyjechac z ulicy ,trzeba zapisac sie i troche poczekac w kolejce .Sa bardzo dobrzy i ludzie z calej Polski do ich przyjeżdżaja .

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za swoje opinie i chyba jednak postawie na nowe. Strasznie dużo jest używanych i różnice w cenach są też spore koszt 4 używanych to przynajmniej koszt jednego nowego a tak jak napisał Bartezm przesyłka robocizna i czas to też ukryte koszty, nerwów nie liczę bo sami wiecie jak wkurza auto które stoi na warsztacie i generuje same wydatki :-P

Ale w takim razie co z wakacjami w teściowej??? No chyba, że to jest powód dla którego chcesz robić na nowych.

 

A tak poważnie to ja bym robił na używkach - mimo pewnego ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak dowiedziałem się jaka cena jest nowych czyli 1600(w hurtowni po rabacie kolegi) skończyło by się na używanych, ale kierownik serwisu wypatrzył na aledrogo po 800 zł nowe oryginalne i faktycznie przyszły takie. A dziś już są po 1000 u tego samego sprzedawcy bo podobno w dniu wystawienia sprzedał 4 komplety. Dzisiaj będą składać do kupy i może się uda pojechać gdzieś dalej jak pod namiot u teściowej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...