Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan connect


doronio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy kupno karty SD z mapami z np 2012 roku rozwiąże problem "szukajki" gdzie mimo, że miejscowości znaljdują się na mapie, to w wyszukiwaniu NC nie może ich zlokalizować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj kilka takich miejscowości to ci napiszę czy znajdują się na liście wyszukiwania. Te informacje są częścią mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z NC2. Ostatnio chciałem znaleźć miejscowość Solec-Zdrój i w wyszukiwarce jej nie znalazło. Ale jak już dojechałem do tej miejscowości, to mapa nawigacji pokazuje wszystkie ulice tam i jak tworze w nawigacji nową trasę z tego miejsca to bez problemy kieruje mnie ulicami po Solcu-Zdroju.

 

Trochę to dziwne, że nie mogę wybrać tej miejscowości, ale jej ulice na mapie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie poszedłem sprawdzić (NC wersja E) i faktycznie po nazwie nie wyszuka Solec Zdrój, ale po kodzie (28-131) "widzi" bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie poszedłem sprawdzić (NC wersja E) i faktycznie po nazwie nie wyszuka Solec Zdrój, ale po kodzie (28-131) "widzi" bez problemu.

 

ha o kodzie pocztowy nie pomyślałem. Dzięki, przyda się ta wiedza na przyszłość:) Ale fakt, że takie niedoróbki mogliby poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...