Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T30 Osłony termiczne


michoos

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. W trakcie oględzin auta przed zakupem zauważyłem ze osłony termiczne na wydechu sa mocno skorodowane. Traz zaczęły dzwonić przy ruszaniu. Jest to krótki odcinek za kolektorem ktory chyba zabezpiecza aby nic sie nie zapaliło od rozgrzanego wydechu ( trawa, siano itp). kolejny jeszcze mniejszy tuż za nim chroni chyba przed nagrzewaniem podłogi. Nie znalazłem używek, o oryginały w ASO boje sie pytać. Czy waszym zdaniem mozna to wywalić czy jest to zbyt niebezpieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio osłona terkotała. Pojechałem wystraszony do gości od wydechów. Facet poszarpał, potem słyszałem młotek, potem upadek jakiejś blachy, a potem.... kazał mi jechać i powiedział, że naprawione  :iiam:   Pytanie jak to jest niepotrzebne to po co montują? jak się czegoś dowiesz to daj znać. Ja w maju planuje się wybrać do innych ludzi od wydechów i popatrzeć czy w katalogach coś jest do X-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parkując samochód gdzieś w terenie nad suchą trawą, łatwo można się przekonać, że osłona termiczna jest bardzo potrzebna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tak łatwo nie pozwoliłem sobie jej oderwać. Lepiej niech dzwoni tym bardziej ze dzwoni tylko jak ruszam delikatnie lub stoję na światłach. Jak się silnik rozgrzeje i mniej wibruje to już nie dzwoni. Ponad to parkowanie w trawie X-em jest bardziej prawdopodobnie niż innym autem. Zapytam z ciekawości w Aso. U mnie oderwało się chyba mocowanie jej do rury więc może wystarczy przyspawać - musze wybrać się do wydechowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...