Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z oryginalnym radiem p11.144


lukasz29041982

Rekomendowane odpowiedzi

 witam, mam taki problem ze po wymianie sterownika silnika radio przestało działac. wyswietla "wait" a pozniej "security" czytałem troche o tym i wiem ze są tam jakies systemy zabezpieczajace przed kradzierzą i to dlatego. zacząłem szukać w papierach znalazłem taką pomarańczową karteczke oryginalną nissana  na której jest model radia- PN-2144F numer seryjny  i jeszcze jakis jeden nr skłądający sie z 7 cyfr. mam pytanie czy jest szansa samemu cos zdziałac zeby zaczeło działac? czy szukac elektronika a moze z tą karteczka do serwisu od razu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniają sterownik nastąpiła zmiana pin code nats. Wiec nie przyjmuje teraz radia(niezgodność ochrony systemu-security). Cod ten jest powiązany z systemem imo. Tak że zotaje Ci teraz njtańszym sposobem dać radio do magika który zdekoduje je. Chyba że ktoś z kolegów na forum zna inny sposób. Dla przykładu miałem to samo gdy chciałem sprawdzić radio od kolegi nrb. Pozatym u mnie przy każdym odpięciu zasilania muszę wprowadzić 4cyfrowy pin z książki serwisowej, u nrb nie był podany taki cod. Radio sprawdzało zgodność codu samo i od razu się uruchamiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie pocieszyłes mnie;/ z tym  magikiem to moze byc problem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primera p11.144 


moze prosciej kupic ramke i wstawic jakies normalne radio a z tym dac sobie spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...