Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjątkowo durny system a do tego będzie płatny, szkoda czasu.

Pełna zgoda. Kto się będzie w trasie z tym szamotał, tym bardziej że większość funkcji wymaga dostępu do netu via smartfon.

Jak już skasowali za NC masę szmalu, to nie mogli zaopatrzyć tego sprzętu w internetową kartę SIM, dając w ten sposób chociażby niczym nie uwarunkowany i nie uzależniony od zewnętrznych sprzętów, dostęp do aktualnej sytuacji drogowej ??.

Jak to pięknie rozwiązał np. TT https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/car/products/go-5200/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda. Kto się będzie w trasie z tym szamotał, tym bardziej że większość funkcji wymaga dostępu do netu via smartfon.

Jak już skasowali za NC masę szmalu, to nie mogli zaopatrzyć tego sprzętu w internetową kartę SIM, dając w ten sposób chociażby niczym nie uwarunkowany i nie uzależniony od zewnętrznych sprzętów, dostęp do aktualnej sytuacji drogowej ??.

Jak to pięknie rozwiązał np. TT https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/car/products/go-5200/

 

Jak będzie darmowe to się będzie korzystało a jak trzeba będzie za ten cud techniki płacić to nikt nie będzie płacił i się przesiądziemy na smartphony i po temacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czymś też trzeba zarobić pomyślał sobie Nissan i ...odp...ł babola jak mało kto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w X'ie uzylem dla testu 128 GB i 64 GB i wykrywal je.

Nic nie odtwarzalem bo z softem sa ale wyswietlil info ze brak multimediow do odtworzenia na nosniku (czy jakos tak) - zadnej mp3 etc tam nie mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma chęć spróbować.

Próbowałem odinstalować mojego szajsunga . Niestety NC nie chce go wyposcic . Mi ml i że daje odłącz cały czas pokazuje się jako dostępne Urzadzenie bt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chce kupic mape ale najnowsza. Mam teraz mape sprzed chyba 2 lat wiec czas juz na cos najnowszego wymienic.

Nie chce brac mapy nie najnowszej.

 

Co do ogloszenia faktycznie nie ma tam wzmianki o QQ ale uznalem, ze to tylko blad w opisie :)

 

 A co pliku, to faktycznie dostalem jakis link ale nawet tam jeszcze nie zagladalem. Zainteresowany? To moge sprawdzic co to jest.

 

Mam 2 najnowsze karty na sprzedaż, jeśli jesteś zainteresowany (KE288-LCNKE2 / 25920-4KJ0C). Oba są najnowsze oferowane przez Nissana od marca 2017. Proszę wysłać mi e-mail, jeśli jesteś zainteresowany: humo220@gmail.com

Edytowane przez duncho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 najnowsze karty na sprzedaż, jeśli jesteś zainteresowany (KE288-LCNKE2 / 25920-4KJ0C). Oba są najnowsze oferowane przez Nissana od marca 2017. Proszę wysłać mi e-mail, jeśli jesteś zainteresowany: humo220@gmail.com

Nie wciskaj ludziom kitu, że to najnowsze karty. Chcesz pohandlować, to rób to uczciwie i w stosownym dziale.

Tutaj http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/106720-aktualizacja-map-nissan-connect-3/?view=findpost&p=1186386 w połowie października zamieściłem info o najnowszych mapach, włącznie z linkiem, pod którym można to potwierdzić i precyzyjnie ustalić, jaka karta do jakiego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,było to już tutaj opisywane,ale niestety nie spotkało się z przychylnością wielu kolegów.Poza tym jest trochę kombinacji przy zgrywaniu karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące navi czy jeżeli wprowadzacie adres i droga prowadzi przez dwupasmówkę czy u was też jest komunikat iż trasa zawiera odcinki płatne? Rozumiałbym że czepia się autostrad ( chociaż nie wszystkie są płatne ) ale nie o dwupasmówki czy ekspresówki które są darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że navi nie rozróżnia czym jedziesz, a te trasy np dla ciężarówek są płatne. Mam ten sam problem choć fabrycznie navi u mnie to tomtom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że navi nie rozróżnia czym jedziesz, a te trasy np dla ciężarówek są płatne. Mam ten sam problem choć fabrycznie navi u mnie to tomtom

Moment ale czy ciężarowe też mają NISSAN CONNECT? Bo chyba to co ładowane jest do osobówki nie będzie w ciężarowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to chore, ale jak to logicznie wytlumaczyć?

Wbijam w moim tucsonie trasę Szczecin Kamień Pom.ustawiam omijaj płatne drogi, to zamiast trójką, chce mnie ciągnąć przez Stargard na Płoty 2×dłuższą trasą.

Ile krwi mi to napsuło w trasie na południe zanim zaskoczyłem, że ona wszystkie trasy viatoll traktuje jak płatne, to moje

np nv200 w wersji tecna ma:

NissanConnect zintegrowany z nawigacją i systemem audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to chore, ale jak to logicznie wytlumaczyć?

Wbijam w moim tucsonie trasę Szczecin Kamień Pom.ustawiam omijaj płatne drogi, to zamiast trójką, chce mnie ciągnąć przez Stargard na Płoty 2×dłuższą trasą.

Ile krwi mi to napsuło w trasie na południe zanim zaskoczyłem, że ona wszystkie trasy viatoll traktuje jak płatne, to moje

np nv200 w wersji tecna ma:

NissanConnect zintegrowany z nawigacją i systemem audio

Szanowny Manix'ie

W naszych NC jest bardzo podobnie, z tą różnicą, że gdy mamy włączone pomijanie płatnych, to NC prowadzi S-kami, ale ostrzega, że niby pojedziemy płatnymi - efekt viatoll. Natomiast co do odcinków autostrad, które jako obwodnice miast są darmowymi odcinkami, to niestety przy identycznych ustawieniach  NC głupieje i je omija. Nie wiem czy we wszystkich tego typu przypadkach jest identycznie, ale kilka razy się z tym spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeszcze raz powiem, nie ufamy nawigacji, patrzymy na znaki, mamy mapy papierowe i kompas jakiś mały a jak jedziemy w kompletne nieznane zapiszmy na kartce punkty na które mamy się kierować, i należy pamiętać że koniec języka za przewodnika a miejscowi drogę znają lepiej niż najlepsza navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście u nas informatycy/ posiadacze auta nie zasypają i do mojej jest już apka "Tucsy" która sprawia, że mogę korzystać np. z automapy czy gogle mapy.(mirroring)

https://youtu.be/w7EwQqDH-nI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...